شروع درخشان مانه در النصر؛ تبدیل شدن به ستاره محبوب هواداران

شروع درخشان مانه در النصر؛ تبدیل شدن به ستاره محبوب هواداران

پایگاه خبری فوتبالی - سادیو مانه مهاجم سنگالی سابق لیورپول و بایرن مونیخ یکی از بمب های تابستانی باشگاه النصر بود که به شریک خوبی برای کریستیانو رونالدو تبدیل شده است.

به گزارش فوتبالی، آمار مانه در اولین بازیهایش نشان می دهد که روزهای درخشانی پیش رویش است. در حقیقت این بازیکن در ده بازی اولش برای النصر هفت گل زده و یک پاس گل داده و آمار خوبی داشته تا به اسطوره محبوب هواداران تیمش در کنار کریستیانو تبدیل شود.

مانه در جام حذفی عربستان نیز باز هم در گلباران تیمش گلزنی کرد تا آنها به مرحله بعدی مسابقات صعود کنند. سادیو پیش از این مقابل الفتح دبل کرده بود و مقابل الشباب، الحزم و الاتفاق نیز گلزنی کرده بود. آمار درخشان این مهاجم 31 ساله نشان می دهد که او فصل ضعیفش در آلمان را فراموش کرده و آماده درخشش در ترکیب النصر است. 

درگیری فیزیکی مانه و سانه باعث شد تا مدیران بایرن درها را به روی جدایی مهاجم سنگالی باز کنند. سادیو از لیگ انگلیس نیز پیشنهادهایی داشت اما در نهایت ترجیح داد که به عربستان ملحق شود و حالا با درخشش در النصر دوباره توانسته مسیر فوتبالش را احیا کند و به اسطوره محبوب هواداران در کنار کریستیانو رونالدو تبدیل شده است. 

4125