پست اینستاگرامی ستاره آرسنال پس از اشتباهش در دربی لندن

پست اینستاگرامی ستاره آرسنال پس از اشتباهش در دربی لندن

پایگاه خبری فوتبالی - جورجینیو هافبک ایتالیایی از هواداران آرسنال به خاطر حمایت‌شان از او بعد از اشتباهش در دربی لندن تشکر کرد. 

به گزارش فوتبالی، یک شنبه از هفته ششم لیگ برتر انگلیس، تیم های آرسنال و تاتنهام در استادیوم امارات مقابل هم به میدان رفتند. این بازی تا دقیقه 54 با نتیجه 2-1 به سود آرسنال در جریان بود تا اینکه روی اشتباه جورجینیو، تاتنهام به گل مساوی رسید و این بازی با نتیجه 2-2 تمام شد تا آرسنال به دومین تساوی فصل خود برسد و حالا اختلاف چهار امتیازی با منچسترسیتی صدرنشین دارد. 

به نقل از سایت گل، جورجینیو بعد از اینکه 2 امتیاز را از آرسنال گرفت، با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: "یک اشتباه دردناک، اما اینکه دیدم مردم چگونه به اشتباهم واکنش نشان دادند و از من حمایت کردند، واقعاً تحسین برانگیز بود. مربیان، هم تیمی ها و شما هواداران آرسنال. شما اسم مرا صدا می زدید و این موضوع به من انگیزه بیشتری برای سخت تر تلاش کردن داد، چون شما شایسته این هستید که بهترین عملکرد من را ببینید. از خانواده آرسنال برای حمایت شان تشکر می کنم."

آرسنال در شش بازی اول خود در لیگ برتر انلگیس هنوز متحمل شکست نشده است و با 14 امتیاز از 18 امتیاز ممکن در رده پنجم قرار دارد.

4416