عکس؛ گل رونالدو به الاهلی با پای مخالف از پشت محوطه جریمه

عکس؛ گل رونالدو به الاهلی با پای مخالف از پشت محوطه جریمه

پایگاه خبری فوتبالی - کریستیانو رونالدو در بازی النصر عربستان مقابل الاهلی عربستان به خوبی توانست خودی نشان بدهد و درخشش ویژه ای در این بازی داشت.

به گزارش فوتبالی ، در هفته هفتم از رقابت های لیگ حرفه ای عربستان، النصر عربستان و الاهلی عربستان به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی النصر موفق شد با نتیجه چهار بر سه به پیروزی برسد و هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد.

در این بازی کریستیانو رونالدو دبل کرد و دو گل به ثمر رساند. رونالدو گل های اول و چهارم النصر عربستان را در این بازی به ثمر رساند. کریس رونالدو گل چهارم النصر را به شکلی دیدنی وارد دروازه الاهلی عربستان کرد.

کریستیانو رونالدو پس از دریافت پاس از اندرسون تالیسکا، پشت محوطه جریمه حرکت کرد و در نهایت با پای چپ خود که پایش مخالفش است، از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد و دروازه الاهلی عربستان را فرو ریخت و گل دوم خود را در این دیدار به ثمر رساند. این گل در پایان بازی موجب پیروزی النصر عربستان مقابل الاهلی شد و یک گل بسیار مهم بود. رونالدو نشان داد که در امر شوتزنی هنوز هم یک بازیکن دو پا است و می تواند از پای مخالف خود هم استفاده کند.

تماشای گل دوم رونالدو به الاهلی عربستان و خوشحالی او به سبک حرکات موزون عربی

1470