پست اینستاگرامی رونالدو پس از درخشش مقابل الاهلی عربستان

پست اینستاگرامی رونالدو پس از درخشش مقابل الاهلی عربستان

پایگاه خبری فوتبالی - در هفته هفتم از رقابت های لیگ حرفه ای عربستان کریستیانو رونالدو عملکرد خوبی را از خودش به نمایش گذاشت.

به گزارش فوتبالی ، النصر عربستان و الاهلی عربستان در هفته هفتم از رقابت های لیگ حرفه ای عربستان به مصاف هم رفتند و در این بازی کریستیانو رونالدو درخشش ویژه ای داشت. او در این دیدار موفق شد دو گل به ثمر برساند و دبل کند. گل های رونالدو تاثیر زیادی در پیروزی النصر عربستان در این بازی داشتند چرا که النصر با نتیجه چهار بر سه موفق شد الاهلی عربستان را شکست دهد. النصری ها به سختی توانستند سه امتیاز خانگی را مقابل الاهلی به دست بیاورند.

کریستیانو رونالدو پس از این بازی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:" خیلی خوشحال هستم که دو گل دیگر  زدم. به خصوص این که به تیم برای این پیروزی مهم کمک کردم. هوادارانمان با حمایت فوق العاده خود در خانه ما شگفت انگیز بودند."

کریستیانو رونالدو در چهار بازی از پنج بازی اخیر خود در النصر عربستان موفق به گلزنی شده است و فقط در بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در هفته اول از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی نشد.

1470