حس جالب مهاجم بایرن مونیخ در دقایق پایانی بازی با منچستر یونایتد

حس جالب مهاجم بایرن مونیخ در دقایق پایانی بازی با منچستر یونایتد

پایگاه خبری فوتبالی- لروی سانه بهترین بازیکن دیدار منچستر یونایتد و بایرن مونیخ پس از بازی در مورد شرایط این دیدار صحبت کرد.

به گزارش فوتبالی ، سانه در مورد این بازی گفت:" در پایان بازی باید بگویم خوشحالم که اولین بازی فصل‌ ما در لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی پشت سر کذاشتیم و اولین سه امتیاز را در یک بازی سخت مقابل یک حریف بسیار قدرتمند کسب کردیم باید بگویم بازی برای ما رقابت بسیار سختی بود. در چنین بازی هایی هر تیم باید اشتباهات کمتری انجام دهد و تیمی که از موقعیت ها استفاده بهتری کند می تواند برنده بازی باشد. زمانی که تیم ما 2-0 از منچستر یونایتد پیش افتاد بازی را به خوبی کنترل کردیم و در فاز دفاعی عملکرد خوبی داشتیم. باید اضافه کنم که هواداران با گل‌های زیادی این بازی به ثمر رسید از یک بازی جذاب لذت بردند و به نوعی حضور در ورزشگاه برای آنها سرگرم‌کننده بود"

لروی سانه زننده یکی از گل های بایرن مونیخ در این دیدار افزود : " ما در فاز هجومی در نیمه دوم هم عالی بودیم، اما باید در فاز دفاعی اشتباهات کمتری می‌کردیم تا گل های کمتری را دریافت کنیم. وقتی با دو گل جلو بودیم خیال تیم تا حدی راحت شد  و این باعث شد منچستر یونایتد در چند صحنه تیم ما را غافلگیر کند و گل هایی را به ثمر برساند. ما باید آرامش بیشتری برای کنترل بازی‌ها داشته باشیم چون حفظ گل های به ثمر رسیده و نتیجه به دست آمده برای هوادارن بسیار مهم تر از یک بازی پرگل خواهد بود و در این صورت آنها برعکس شرایطی مثل دقایق پایانی بازی مقابل منچستر یونایتد استرس کمتری را برای کسب سه امتیاز متحمل خواهند شد."

۱۰۰۹