بایرن مونیخ، برنده نبرد 7 گله در آلیانتس آرنا

بایرن مونیخ، برنده نبرد 7 گله در آلیانتس آرنا

پایگاه خبری فوتبالی – دو تیم بایرن مونیخ و منچستر یونایتد، دقایقی پیش بازی خود در گروه A  لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت بازی با نتیجه 4-3 به نفع بایرن مونیخ به اتمام رسید.

به گزارش فوتبالی، تیم میزبان که با روحیه ای خوب و پشتوانه هوادارانش در آلیانتس آرنا، مقابل شیاطین سرخ قرار گرفت، موفق شد تا در همان نیمه اول ضربه محکمی به روحیه حریف وارد کند. 

این لروی سانه، مهاجم آلمانی بایرنی‌ها بود که موفق شد در دقیقه 28 بازی، روی پاس هری کین و اشتباه فاحش آندره اونانا، قفل دروازه حریف را باز کند. تیم آلمانی به حریف خود فرصت زیادی برای کنترل شرایط نداد و گنبری در دقیقه 32 روی پاس جمال موسیالا، دومین تیر را به قلب هواداران یونایتد زد.

در نیمه دوم نیز روند گلزنی‌ها ادامه داشت و هویلوند با گلزنی خود در دقیقه 49، امید را به منچستری‌ها هدیه داد اما این هری کین بود که خیلی زود در دقیقه 54 و از روی نقطه پنالتی، این امید را خاموش کرد. این داستان دوباره و با گلزنی کاسمیرو در دقیقه 88 تکرار شد اما بازهم بایرنی‌ها با گلزنی ماتیاس تل در دقیقه 2+90، اجازه رویاپردازی را به شیاطین سرخ ندادند. کاسمیرو با دبل خود در دقیقه 90+5، اختلاف را کم کرد اما دیگر فرصتی برای پیشروی بیشتر در اختیار یونایتد قرار نداشت و در نهایت این بایرن مونیخ بود که موفق شد زمین بازی را با پیروزی ترک کند.

بایرن مونیخ با این برد، به صدر جدول صعود کرد و پس از انجام سخت‌ترین بازی خود در این گروه، خود را برای بازی دو هفته آینده مقابل کپنهاگن آماده خواهد کرد.

منچستر یونایتد نیز با توجه به تساوی 2-2 کپنهاگن و گالاتاسرای در دیگر بازی گروه A، به قعر جدول سقوط کرد و در بازی بعدی این گروه باید در اولدترافورد، از گالاتاسرای میزبانی کند.

 2102

تماشای خلاصه بازی بایرن مونیخ 4 - 3 منچستر یونایتد