پشت پرده تعلل منچستر سیتی برای شروع مذاکرات تمدید قرارداد ستاره خود

پشت پرده تعلل منچستر سیتی برای شروع مذاکرات تمدید قرارداد ستاره خود

پایگاه خبری فوتبالی – منچستر سیتی با توجه به اینکه 18 ماه دیگر از قرارداد کوین دی بروینه با این تیم باقی مانده است، مذاکرات تمدید قرارداد ستاره بلژیکی را به تعویق انداخته است.

به گزارش فوتبالی، من سیتی هنوز مذاکرات تمدید قرارداد دی بروینه را آغاز نکرده است و منتظر است تا این ستاره بلژیکی، از مصدومیت طولانی مدت همسترینگ خود خلاص شود. انتظار نمی‌رود که او تا سال 2024 به میادین بازگردد، در نتیجه مذاکرات به تعویق افتاده اند.

بر اساس گزارش‌ها، هیئت مدیره منچستر سیتی، منتظر است تا ببیند آیا دی بروینه می‌تواند به خوبی شرایط خود پس از مصدومیت را بازیابی کند و به آمار خوب خود ادامه دهد. او در فصل گذشته لیگ برتر 7 گل و 18 پاس گل را برای تیمش به ثبت رساند. سیتی قطعا از این موضوع آگاه است که در صورت به تعویق افتادن مذاکرات تمدید قرارداد، ممکن است علاقه مندان زیادی برای بازیکنی که قراردادش رو به اتمام است پیدا شوند.

دی بروینه قطعا یکی از ستارگان برجسته دوران طلایی منچستر سیتی به شمار می‌رود و بسیاری از طرفداران سیتی، او را اسطوره باشگاه خود می‌دانند اما با توجه به بالا رفتن سن او و مصدومیت شدیدی که برایش پیش آمده، این ریسک وجود دارد که ممکن است این ستاره بلژیکی از نظر فیزیکی با دشواری‌های زیادی برای بازگشت به فرم درخشان خود روبرو شود.

2102