عکس؛ وقتی رونالدو و رقیبش در لیگ عربستان، در لیگ انگلیس روبرو می‌شدند

عکس؛ وقتی رونالدو و رقیبش در لیگ عربستان، در لیگ انگلیس روبرو می‌شدند

پایگاه خبری فوتبالی - در این تابستان شاهد تغییر و تحول چشمگیری در رقابت های لیگ حرفه ای عربستان بوده ایم به طوری که ستاره های زیادی از فوتبال اروپا تصمیم گرفتند که دیگر اروپا را ترک کنند و راهی رقابت های لیگ حرفه ای عربستان شوند.

به گزارش فوتبالی ، البته کریستیانو رونالدو در زمستان گذشته بود که تصمیم گرفت فوتبال اروپا را ترک کند و راهی رقابت های لیگ حرفه ای عربستان شود. اما استیون جرارد در این تابستان بود که برای شروع فصل 2023/24، هدایت تیم الاتفاق عربستان را در دست گرفت.

کریستیانو رونالدو در دوره اول حضورش در منچستر یونایتد که سال های 2003 تا 2009 بود، با استیون جرارد درون زمین روبرو شده بود. در آن زمان استیون جرارد بازیکن لیورپول بود. اکنون رونالدو به عنوان بازیکن النصر عربستان و استیون جرارد به عنوان سرمربی الاتفاق عربستان با هم روبرو می شوند.

النصر عربستان در این فصل از رقابت های لیگ عربستان تا اینجای کار 9 امتیاز به دست آورده است و الاتفاق عربستان با هدایت استیون جرارد تا این جای کار 10 امتیاز توانسته است به دست بیاورد و به نوعی النصر عربستان و الاتفاق عربستان در جدول به هم نزدیک هستند و با هم در لیگ حرفه ای عربستان رقابت دارند.

1470