آکادمی فولاد در یک مسیر جدید برای پیشرفت

آکادمی فولاد در یک مسیر جدید برای پیشرفت

پایگاه خبری فوتبالی- آکادمی فولاد که با روی کار آمدن مدیریت جدید شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده است در یکی از اقدام های جالب اقدام به ثبت نام آنلاین و سیستماتیک مدرسه فوتبال کرده است که سبب رضایت تمامی فوتبال دوستان شده است.

به گزارش فوتبالی، آکادمی فولاد که با روی کار آمدن مدیریت جدید شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده است در یکی از اقدام های جالب اقدام به ثبت نام آنلاین و سیستماتیک مدرسه فوتبال کرده است که سبب رضایت تمامی فوتبال دوستان شده است، زیرا در این طرح خانواده ها به صورت کاملا شفاف و بدون نیاز به حضور و مراجعه در آب و هوای گرم اهواز و خوزستان به صورت کاملا آسان اقدام به ثبت نام فرزندان خود شدند.

هم چنین با اضافه کردن یک سالن دیگر به این آکادمی، آکادمی باشگاه فولاد رکورد جدیدی ثبت کرد و در دو ترم تابستان نزدیک به ۱۶۰۰ بازیکن آموزش دیدند. ضمن این که با تشکیل کمیته فنی ۱۵ نفره اقدام به کشف و پرورش استعدادهای ناب خوزستانی داشت که طبق شنیده ها نزدیک به ۱۲۰ بازیکن با استعداد در رده های زیر ۱۰سال، زیر ۱۱ سال، زیر ۱۲ سال، زیر ۱۳ سال و زیر ۱۴ سال کشف شدند که با تشکیل تیم های رده های سنی مختلف و انتخاب کادرفنی مجرب، شروع به تمرینات اختصاصی کرده اند.

با این اقدام اساسی در آکادمی باشگاه فولاد، قطعا در آینده ای نه چندان دور مجددا نام بازیکنان با استعداد زیادی همچون محمدامین حزباوی و علیرضا باویه شنیده خواهد شد.

از آن جا که مارتینز سرمربی اسپانیایی فولاد نیز در بازید از تمرینات تیم نوجوانان این باشگاه، سطح آکادمی فولاد را بالا دانسته و گفته است تعهد دارد تا وضعیت فعلی را بهبود ببخشد و در این راستا طرح های جدیدی می آورد تا مدل بهتری را به بازیکنان آکادمی آموزش دهد، یعنی آکادمی فولاد در مسیر تحول بزرگ قرار گرفته است.

1999