ادعای سرمربی چلسی: در این فصل برنده چند جام خواهیم شد

ادعای سرمربی چلسی: در این فصل برنده چند جام خواهیم شد

پایگاه خبری فوتبالی - مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی چلسی ادعا کرد که تیمش کیفیت بالایی دارد و در همین فصل نیز می تواند چندین جام بالای سر ببرد.

به گزارش فوتبالی، پس از پایان فصل گذشته، تاد بولی از مائوریسیو پوچتینو به عنوان سرمربی جدید چلسی در فصل 2023/24 رونمایی کرد و هواداران این تیم امیدوار بودند که زیر نظر پوچتینو بتوانند نتایج خوبی بگیرند و خاطرات بسیار تلخ فصل گذشته را فراموش کنند، اما آبی های لندن در فصل جدید نیز عملکرد خیلی خوبی نداشتند و در حال حاضر با چهار امتیاز از چهار بازی در رده دوازدهم قرار دارند. 

حالا پوچتینو در مصاحبه ای با بی بی سی اسپورت گفت: "ما می خواهیم در همین فصل برنده عناوین و جام ها شویم. ما در جام حذفی، جام اتحادیه و لیگ برتر انگلیس حضور داریم و در تمامی رقابت ها برای برنده شدن پا به میدان می گذاریم. نمی توانم بگویم که در یک، دو یا سه سال دیگر چه بر سر چلسی خواهد آمد. با توجه به شرایطی که ما داریم، باید کمی صبور باشیم و فقط کار کنیم. نباید زمان را با فکر کردن به آینده هدر بدهیم. باید فقط تمرین کنیم و به فکر بازی های بعدی خود باشیم. ما قدم به قدم جلو خواهیم رفت."

4416