قول کاپیتان منچستریونایتد به هواداران این تیم

قول کاپیتان منچستریونایتد به هواداران این تیم

پایگاه خبری فوتبالی - برونو فرناندز از اینکه بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد را بر بازو می بندد، به خودش افتخار می کند و حاللا می خواهد جام های زیادی را با این باشگاه فتح کند.

به گزارش فوتبالی، در تابستان 2023، اریک تن هاخ تصمیم گرفت تا بازوبند کاپیتانی را از هری مگوایر بگیرد و آن را به برونو فرناندز داد. ستاره پرتغالی به میرر گفت: "توقعات مثل همیشه بالاست. ما برای منچستریونایتد بازی می کنیم و می دانیم که دیگران از ما چه انتظاراتی دارند. باید همیشه در بالاترین سطح باشیم. همه توقع دارند که در تمامی رقابت ها حضور داشته باشیم و تا آخرین لحظه بجنگیم. تن هاخ کسی است که به ما کمک زیادی کرده تا بتوانیم پیشرفت کنیم و تشنه موفقیت باشیم."

فرناندز در ادامه افزود: "بازوبند کاپیتانی برای من بیشتر یک افتخار است تا مسئولیت. البته که کاپیتان باشگاه بزرگی مثل منچستریونایتد، قطعا مسئولیت های زیادی دارد، اما برای من، بیشتر یک افتخار است. من همیشه می خواستم بازیکن بهترین نسبت به دیروز شوم. به هواداران قول می دهم حالا که کاپیتان شدم، جام های بیشتری بالای سر ببریم و لحظات خارق العاده ای برای آن ها خلق کنیم. ما رهبران زیادی در این تیم داریم و مطمئنم که آن ها به کمک من خواهند آمد."

4416