ممانعت وزیر ورزش عربستان از مصاحبه کردن بازیکنان پس از شکست غیرمنتظره

ممانعت وزیر ورزش عربستان از مصاحبه کردن بازیکنان پس از شکست غیرمنتظره

پایگاه خبری فوتبالی - تیم ملی عربستان در سن جیمز پارک شبی کابوس وار را تجربه کرد و در استادیوم نیوکاسل که متعلق به مالکان عربستانی است، شکست ناخوشایندی را مقابل کاستاریکا تجربه کرد.

به گزارش فوتبالی، شبی که می توانست به شب باشکوهی برای اولین بازی مانچینی در تیم ملی عربستان تبدیل شود، به شبی تلخ و کابوس وار برای عربستانی ها مبدل شد چرا که آنها عملکرد ضعیفی مقابل کاستاریکا داشتند.

اسکای اسپورت گزارش داده است که وزیر ورزش عربستان پس از شکست در مقابل کاستاریکا با نتیجه سه بر یک، تصمیم گرفت که بازیکنان را در فضایی بسته قرار بدهد و مانع از صحبت کردن آنها با خبرنگاران شد. عربستان حدود یک میلیارد یورو برای خریدهای تابستانی هزینه کرده و برای میزبانی جام جهانی 2034 تلاش می کند اما عملکرد ضعیف آنها مقابل کاستاریکا با انتقادهای زیادی همراه شده است.

کاستاریکا در همان شروع بازی با گلهای کالوو و اوگالده پیش افتاد. پنج هزار هواداری که به ورزشگاه آمده بودند، به هو کردن  تیم ملی عربستان پرداختند. از سویی در اطراف ورزشگاه نیز اعتراض هایی علیه عربستان شکل گرفته بود چرا که برخی معتقد بودند که این کشور، حقوق بشر را نقض می کند.

شرایط عربستانی ها با گل البولیحی در نیمه دوم بهتر شد اما لئال گل سوم کاستاریکا را به ثبت رساند تا شروع مانچینی تلخ باشد. عربستان روز سه شنبه بازی دوستانه دیگری در سن جیمز پارک مقابل کره جنوبی خواهد داشت.

4125