احساس خاص کاپیتان منچستریونایتد راجع به لیگ قهرمانان فصل جدید

احساس خاص کاپیتان منچستریونایتد راجع به لیگ قهرمانان فصل جدید

پایگاه خبری فوتبالی - برونو فرناندز کاپیتان منچستریونایتد می گوید که او و هم تیمی هایش توانایی انجام دادن کارهای خارق العاده در لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید را دارند. 

به گزارش فوتبالی، هفته گذشته قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل 2023/24 برگزار شد که در آن، منچستریونایتد با بایرن مونیخ، کوپنهاگن و گالاتاسرای هم گروه شد و کار سختی برای صعود مرحله یک هشتم نهایی دارند، اما فرناندز بسیار به فصل جدید امیدوار است. 

به نقل از وبسایت رسمی منچستریونایتد، برونو فرناندز راجع به فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا گفت: "بودن در چمپیونز لیگ احساس بسیار خاص و ویژه ای دارد. این بهترین تورنمنت دنیا برای باشگاه هاست و جایی است که شما می خواهید هر فصل در آن حضور داشته باشید و بجنگید، چون در مقابل بهترین تیم های اروپا بازی می کنید و این بازی ها بسیار خاص هستند. شب های چمپیونز لیگ واقعاً جذاب هستند و من همیشه این را گفته ام. از زمانی که من به منچستریونایتد آمدم، ما در ورزشگاهی خالی از تماشاگر بازی می کردیم. اما بعد از شانس بازی در ورزشگاه پر از تماشاگر را داشتم و چند پیروزی لحظه آخری فراموش نشدنی داشتیم که واقعاً خیلی خوب بودند. با توجه به خریدهای جدید، بی صبرانه منتظر شروع لیگ قهرمانان هستم و امیدوارم بتوانم در این تورنمنت گلزنی کنم."

4416