چرا رفتن ستاره منچستریونایتد به الاتفاق منتفی شد؟

چرا رفتن ستاره منچستریونایتد به الاتفاق منتفی شد؟

پایگاه خبری فوتبالی - گفته می شود که الاتفاق نتوانست با درخواست های جیدون سانچو ستاره انگلیسی منچستریونایتد موافقت کند و این ستاره انگلیسی در الدترافورد ماندنی شد. 

به گزارش فوتبالی، در آخرین روز پنجره نقل و انتقالات تابستانی عربستان، استیون جرارد که سرمربیگری الاتفاق را برعهده دارد، می خواست جیدون سانچو را به صورت قرضی به لیگ عربستان بیاورد، اما آن ها نتوانستند با بند خرید اجباری 50 میلیون پوندی که منچستریونایتد روی آن اصرار زیادی داشت، توافق کنند و حالا در پنجره نقل و انتقالات عربستان بسته شده است.

به نقل از دیلی میل، اریک تن هاخ در بازی روز یک شنبه شیاطین سرخ مقابل آرسنال که با پیروزی سه بر یک توپچی ها به پایان رسید، جیدون سانچو را اصلاً در لیست 18 نفره قرار نداد و او را به سکوها فرستاد و پس از پایان بازی معتقد بود که بازی نکردن سانچو به خاطر عملکرد ضعیفش در تمرینات است. سانچو خیلی سریع به اظهارات تن هاخ در شبکه های مجازی جواب داد و ادعا کرد که در این باشگاه قربانی شده است. 

منچستریونایتد در سال 2021 برای خرید سانچو از بروسیا دورتموند، حدود 91 میلیون دلار پرداخت کرد، اما سانچو اصلاً نتوانست روزهای درخشانش را در وستفالن تکرار کند و حالا کم کم دارد فراموش می شود.

4416