پوچتینو درباره خرید پالمر: تصمیم من نبود!

پوچتینو درباره خرید پالمر: تصمیم من نبود!

پایگاه خبری فوتبالی – تقریبا هیچ کدام از اعضای باشگاه چلسی، خبری از روند خرید کول پالمر در آخرین روز نقل و انتقالات نداشتند.

به گزارش فوتبالی، یک تابستان پر خرج دیگر در استمفورد بریج رخ داد و این پروژه پر هزینه، با خرید کول پالمر از منچستر سیتی، به پایان رسید. با توجه به ترافیک مهره‌های تهاجمی در خط حمله چلسی، اینکه پالمر در کجای ترکیب پوچتینو به کار گرفته خواهد شد، مشخص نیست.

پوچتینو در پاسخ به این سوال که چه کسی معامله خرید پالمر را پیش برد گفت:" فکر می‌کنم مدیر ورزشی و البته مالک، اما این ایده مدیر ورزشی بود که او را به ترکیب اضافه کنیم."

این سرمربی آرژانتینی، تنها کسی نبوده که در انتهای روز از نقشه باشگاه برای خرید پالمر خبر دار شده است. به نقل از تلگراف، اضافه شدن پالمر به باشگاه، تا توافق چلسی و منچستر سیتی بر سر این انتقال، از همه مخفی بوده است که بخشی از آن به دلیل شکست شرم آور چلسی در جذب مایکل اولیسه از کریستال پالاس بوده است. چلسی باور داشت که با توجه به در دسترس بودن بند آزاد سازی این بازیکن فرانسوی، او را به خدمت خواهد گرفت اما خود او در نهایت تصمیم گرفت تا در سلهرست پارک بماند و همین مسئله باعث خشم این تیم لندنی شد.

2102