اقدام دیرهنگام منچستر یونایتد برای هافبک مراکشی فیورنتینا

اقدام دیرهنگام منچستر یونایتد برای هافبک مراکشی فیورنتینا

ایگاه خبری فوتبالی – پس از ماه‌ها انتظار، بالاخره منچستر یونایتد و فیورنتینا برای مذاکره بر سر انتقال سوفیان آمرابات، به پای میز مذاکره رفتند.

به گزارش فوتبالی، اریک تن هاخ، به شدت به دنبال جذب یک هافبک جدید به تیمش است تا بتواند در خط هافبک خود رقابت بیشتری ایجاد کند و آمرابات را به عنوان گزینه ای ایده آل برای این امر در نظر دارد. این دو بین سال‌های 2015 تا 2017، تجربه همکاری با هم را در تیم اوترخت هلند داشته اند.

علی رغم علاقه طولانی مدت یونایتد به این بازیکن، اقدام عملی شیاطین سرخ برای جذب او تا واپسین فرصت‌های پنجره نقل و انتقالاتی تابستان به تاخیر افتاده بود اما حالا به نقل از اتلتیک، این معامله بالاخره به جریان افتاده است. گفته می‌شود که تیم ایتالیایی برای فروش هافبک خود بیش از 30 میلیون یورو در نظر دارد اما یونایتد امیدوار است تا موفق شود انتقالی قرضی را به انجام برساند. آمرابات چندین پیشنهاد از جمله پیشنهادهای بزرگی از عربستان سعودی را رد کرده است و تنها مایل به انتقال به منچستر یونایتد است. این بازیکن مراکشی تا به اینجای رقابت‌های سری آ، برای تیمش به میدان نرفته است و به دلیل آینده نامشخصش، به تنهایی تمرین می‌کرده است. منچستر یونایتد به دلیل محدودیت‌های قانون فیرپلی مالی، قادر به جذب دائمی آمرابات نیست و امیدوار است که با توجه به نبود پیشنهاد دیگری روی میز، تیم ایتالیایی پیشنهاد قرضی آن‌ها را قبول کند.

2102