بحران مس رفسنجان فقط مالی نبود!/نارنجی پوشان به لیگ برمی‌گردند؟

بحران مس رفسنجان فقط مالی نبود!/نارنجی پوشان به لیگ برمی‌گردند؟

پایگاه خبری فوتبالی- مس رفسنجان از چهار بازی اول خود در لیگ تنها ۲ امتیاز گرفته تا یک زنگ خطر جدی برای مدیران این باشگاه به صدا دربیاید.

به گزارش فوتبالی، تیم نارنجی‌پوش لیگ برتر بعد از کسب رتبه پنجمی در فصل گذشته با تغییرات گسترده در کادر مدیریتی و فنی مواجه شد. حسن پورمحمدی مدیرعامل تازه وارد این باشگاه برای لیگ بیست و سوم نفرات جدیدی را در تیم مدیریتی خود به کار گرفت و در بحث فنی هم ساکت الهامی جایگزین محمد ربیعی شد. با وجود اینکه انتظارات زیادی از این تیم در فصل جاری وجود دارد اما مجموعه مس در شروع مسابقات روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد.

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که باعث آشفتگی در باشگاه مس شده بود به موضوعات مالی برمی‌گشت. اعضای مس رفسنجان تا قبل از بازی روز گذشته با تراکتور تنها ۵ درصد از مطالبات فصل جدید را دریافت کرده بودند و چند ساعت مانده به بازی ۱۵ درصد دیگه به حساب آنها واریز شد تا با روحیه بهتری در تبریز به میدان بروند. اگرچه بازیکنان قدیمی‌تر مس نسبت به پرداخت نشدن مطالبات فصل گذشته خود گلایه دارند اما می‌توان از نتایج تیم اینطور برداشت کرد که مشکلات مس فقط به موضوعات مالی محدود نمی‌شود.

بعد از تغییرات ایجاد شده در شرکت مس ایران شایعاتی مبنی بر ایجاد تغییر در رأس باشگاه مس رفسنجان هم به گوش می‌رسد. و این در حالی است که نتایج این تیم در لیگ برتر باعث نگرانی هواداران شده است.

با همه این مسائل باید منتظر ماند و دید چه اتفاقات جدیدی پیرامون باشگاه مس رفسنجان رخ می‌دهد.

ساکت الهامی که در فصول گذشته هم نشان داده تیم‌هایی برای رسیدن به هماهنگی و نتیجه گیری به زمان نیاز دارد چند روز قبل به هواداران مس وعده داد که بعد از تعطیلات پیش رو چهره دیگری را از تیمش خواهند دید. پس برای اظهار نظر درباره شرایط مس رفسنجان باید منتظر روزهای أینده باشیم.

1999