مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران: وضعیت ورزشگاه آزادی نامعلوم است

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران: وضعیت ورزشگاه آزادی نامعلوم است

پایگاه خبری فوتبالی - مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: با توجه به روند انجام پروژه در ورزشگاه آزادی به احتمال فراوان میزبانی نساجی با چالش مواجه خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با بیان اینکه نمایندگان باشگاه نساجی برای حضور در مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا به مالزی اعزام خواهند شد، اظهار داشت: همان‌طور که پیش‌تر اعلام کردیم، ورزشگاه آزادی تهران برای میزبانی بازی‌های خانگی نساجی، به AFC معرفی شد، اما متاسفانه با توجه به تعمیرات و عملیات‌های عمرانی که هم‌اکنون در این ورزشگاه در دست اقدام است، ممکن است به میزبانی نرسد.

وی افزود: با توجه به روند انجام پروژه در ورزشگاه آزادی و اینکه در دو دیدار گذشته بدون حضور تماشاگران بازی برگزار شده است، به احتمال فراوان میزبانی نساجی با چالش مواجه خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان کرد: به‌دلیل اینکه ما ورزشگاه آزادی را برای میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا معرفی کردیم، در روزهای آینده با بازدید نمایندگان ای‌اف‌سی بی‌تردید میزبانی ما به مشکل برمی‌خورد.

درودگر با اعلام اینکه از وزیر محترم ورزش، ریاست محترم فدراسیون فوتبال و رئیس محترم شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تقاضا داریم کارگروهی را برای تعیین و تکلیف وضعیت ورزشگاه آزادی مشخص کنند، تصریح کرد: در صورتی که ورزشگاه آزادی به‌طور قطعی به مسابقات نرسد، این موضوع را به ما‌ اعلام کنند تا در سریع‌ترین زمان ورزشگاه دیگری را برای میزبانی، به AFC معرفی کنیم‌. 

وی ادامه داد: متاسفانه به‌دلیل مشکلات زیادی که در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر وجود داشت، از میزبانی در شهرمان محروم شده و مجبور شدیم نزدیک‌ترین ورزشگاه به مازندران را برای میزبانی انتخاب کنیم تا هواداران پرشورمان بتوانند از تیم خود حمایت کنند.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: امیدواریم حالا که نساجی و پرسپولیس به‌عنوان نماینده فوتبال ایران، ورزشگاه آزادی را به‌عنوان محل میزبانی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرده‌اند، همه مسئولان دست به دست هم و با تلاش شبانه‌روزی  بتوانند این ورزشگاه بزرگ ملی که نگین زیرساخت‌های فوتبال کشور است را آماده میزبانی تیم‌های نساجی و پرسپولیس به‌عنوان نمایندگان کشورمان، کنند.

1470