بنجامین مندی از منچسترسیتی شکایت می‌کند

بنجامین مندی از منچسترسیتی شکایت می‌کند

پایگاه خبری فوتبالی - بنجامین مندی مدافع سابق منچسترسیتی قصد دارد که از این تیم شکایت کند و خواستار دریافت غرامت مالی شود.

به گزارش فوتبالی، مندی با قراردادی دو ساله به باشگاه لوریان ملحق شد آن هم در حالی که پنج روز قبلش از اتهام تجاوز، تبرئه شده بود. این مدافع 29 ساله که در این تابستان به اتمام قراردادش در منچسترسیتی رسیده بود، با حکم هیئت منصفه از اتهام آزار جنسی به زنان، تبرئه شده بود.  مندی در سال 2017 با انتقال 52 میلیون پوندی به منچسترسیتی به گران ترین مدافع تاریخ فوتبال تا آن زمان تبدیل شده بود و بگیریستین مدیر ورزشی سیتی گفته بود که او یکی از بهترین دفاع کناری های دنیاست. مندی در اولین فصلش با سیتی به قهرمانی لیگ انگلیس رسید و با تیم ملی فرانسه هم در سال 2018 به قهرمانی جام جهانی دست پیدا کرد.

آخرین بازی رسمی  مندی به آگوست 2021 در بازی سیتی و تاتنهام برمی گردد که بعد از آن به اتهام آزار جنسی توسط پلیس بازداشت شد.

اکیپ حالا گزارش داده است که مندی به علت کنار گذاشته شدن توسط باشگاه منچسترسیتی، قصد دارد که از این باشگاه شکایت کند و خواستار دریافت غرامت شود. در حقیقت گفتگوها میان مندی و باشگاه سابقش آغاز شده است. 

در حقیقت مندی معتقد است که می تواند بخش قابل توجهی از دستمزدش که توسط منچسترسیتی پرداخت نشده را از این باشگاه دریافت کند.

لوریان که فصل گذشته در رتبه دهم لیگ فرانسه قرار گرفته بود، روی بنجامین مندی حساب ویژه ای باز کرد هاست.

4125