جزییات پیشنهاد منچستریونایتد به هافبک تیم ملی مراکش

جزییات پیشنهاد منچستریونایتد به هافبک تیم ملی مراکش

پایگاه خبری فوتبالی - سفیان امرابات همچنان یکی از خبرسازترین بازیکنان در بازار نقل و انتقالات تابستانی است.

به گزارش فوتبالی، این بازیکن پس از درخشش در جام جهانی، نگاه های زیادی را به خود جلب کرد و حتی بحث پیوستنش به بارسلونا در نقل و انتقالات زمستانی مطرح بود.  این بازیکن در نهایت در فیورنتینا ماندنی شد اما حالا و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، شایعات در موردش زیاد است. در حقیقت منچستریونایتد با فیورنتینا تماس گرفته است و با پیشنهادی جدی به سراغ این بازیکن رفته است. 

کوریره دلوا اسپورت گزارش داده است که یونایتد حاضر شده تا برای خرید امرابات، مبلغ 25 میلیون یورو به باشگاه ایتالیایی بپردازد. این بازیکن هم از انتقال به لیگ انگلیس استقبال کرده است چرا که می خواهد از لیگ ایتالیا خارج شود. مشکل این جاست که فیورنتینا برای فروش او حداقل 30 میلیون یورو می خواهد.

فیورنتینا از طرفی می خواهد پول خرید یک مهاجم را به دست بیاورد. گزینه محبوب آنها نیز "بولایه دیا" بازیکن سابق ویارئال است که در حال حاضر در سالرنیتانا توپ می زند. 

به هر صورت فعلا فیورنتینا عجله ای برای فروش امرابات ندارد و این بازیکن هم در اردوی پیش فصل حضور پیدا کرده است. به جز یونایتد، دو سه باشگاه دیگر هم به سفیان علاقه دارند و عربستانی ها هم آماده اقدام برای خرید او هستند.

4125