واکنش‌های عجیب درویش به نیازهای نقل‌و‌انتقالاتی پرسپولیس

واکنش‌های عجیب درویش به نیازهای نقل‌و‌انتقالاتی پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به نیازهای تیمش در فصل نقل و انتقالات واکنش‌های جالبی داشته است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از آنا، وضعیت پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات برخلاف ادعاهای رقیب سنتی تعریفی ندارد و در شرایطی که یحیی گل‌محمدی درخواست رسمی به رضا درویش مدیرعامل باشگاه داده اما سه بازیکن از لیست سرمربی جذب شده، شهاب زاهدی، مسعود ریگی، محمد حسین کنعانی زادگان و بازیکن دیگری جذب نشده ضمن اینکه مهره‌های زیادی سرخپوشان پایتخت را ترک کرد‌ه‌اند.

رضا درویش در خصوص اینکه پرسپولیس نیاز به مهاجم، مدافع چپ و دروازه‌بان ذخیره مطمئن برای علیرضا بیرانوند دارد گفته که «سال قبل می‌توانستیم ۲۱ بازیکن بزرگسال و ۳ بازیکن زیر ۲۵ سال داشته باشیم. در واقع از امکان ۲۴ بازیکن بالای ۲۳ سال بهره‌مند بودیم. حالا این تعداد به ۱۹ نفر کاهش یافته است. در نوک حمله زاهدی و عبدی هستند ما باید حمایت و انرژی لازم را به آنها بدهیم. اگر قرار بود در پست دفاع چپ بازیکن بگیریم، سیامک نعمتی را از دست نمی‌دادیم. دو دروازه‌بان خیلی خوب داریم ولی با توجه به نظر سرمربی تیم در این ارتباط در حال اقدام هستیم

در لیست یحیی گل‌محمدی نام احمد نوراللهی قرار داشت که این بازیکن با الوحده امارات به توافق رسید. سعید عزت‌اللهی بود که درویش در مورد دلیل عدم جذب این بازیگن گفته که «مبلغ رضایت‌نامه باشگاه دانمارکی اعلام شد و عملا مبلغی را عنوان کردند که این انتقال صورت نگیرد.» محمدرضا خالد آبادی که در تیم ملی امید نمایش قابل توجهی داشت رضایت نامه‌اش با پرداخت رقم ۹ میلیارد تومان برای باشگاه استقلال صادر شد و باشگاه پرسپولیس حاضر نشد بیشتر از ۸ میلیارد تومان تخصیص دهد تا باشگاه هوادار با آبی‌پوشان پایتخت توافق کند در شرایطی که این گلر جوان و مستعد می‌توانست در سال‌های آینده به کمک پرسپولیس بیاید.

رضا شکاری هم به دلیل بالا بودن مبلغ رضایت‌نامه از باشگاه گل‌گهر سیرجان با باشگاه سپاهان به توافق رسید. ضمن اینکه عیسی آل کثیر هم پرسپولیس را به مقصد سپاهان ترک کرد و اقدام سازنده‌ای برای جذب مهاجم خارجی صورت نمی‌گیرد. شیخ دیاباته بابت مصدومیت مزمن و بالا بودن سن، لئاندرو پریرا هم به خاطر پایین بودن کیفیت از تیم جدا شده‌اند. سیامک نعمتی هم که درویش درباره وی گفته بود اگر دفاع چپ نیاز داشتیم این بازیکن را از دست نمی‌دادیم دفاع و ووینگر راست است.

تمامی این اتفاقات در شرایطی صورت گرفته که موارد فوق می‌تواند برای پرسپولیس دردسرساز شود و از آن سو هیاهویی که درباره عملکرد ضعیف استقلال در فصل نقل و انتقالات می‌شود در حالی است که آبی‌پوشان تا اینجا مهرداد محمدی، محمدرضا خالد آبادی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی و آریا برزگر را جذب کرده‌اند. مهدی قائدی و محمد محبی هم این تیم را ترک کرده‌اند.

ضمن  اینکه برخلاف ادعای درویش که گفته مدافع چپ نمی خواهند و یا در مورد پست مهاجم به طور قاطع از جذب مهاجم خارجی خبر نداده اما یحیی گل محمدی به صورت رسمی درخواست مدافع چپ را داده و حتی چند گزینه هم مورد بررسی قرار گرفته است. در مورد مهاجم خارجی هم درخواستش را مطرح کرده اما هنوز گزینه مناسب پیدا نشده است.

1999