اتفاق عجیب در باشگاه استقلال/ قرارداد نکونام و 2 بازیکن را با خودشان برده‌اند!

اتفاق عجیب در باشگاه استقلال/ قرارداد نکونام و 2 بازیکن را با خودشان برده‌اند!

پایگاه خبری فوتبالی– سرمربی استقلال دیروز و پس از بازی دوستانه استقلال مقابل پیکان، گفت و گویی جنجالی با خبرنگاران و گزارشگران داشت و در این گفت و گو از اتفاقی باورنکردنی در باشگاه پرده برداشت.

به گزارش فوتبالی، در حالی که استقلال در ادامه مسیر آماده‌سازی خود پیکان را در دیداری دوستانه شکست داد، جواد نکونام صحبت‌هایی عجیب برای هواداران آبی داشت. اینکه اوضاع در باشگاه استقلال به خاطر سومدیریت مدیران گذشته اصلا جالب نیست و هر روز ابعادِ جدیدی از فاجعه‌های مدیریتی این باشگاه در دوران مدیران قبلی آشکار می‌شود.

نکونام در بخشی از صحبت‌های عصر دیروزش اعلام کرد که قرارداد خودش، مهرداد محمدی و آرمین سهرابیان در باشگاه نیست و شخصی آن را با خود برده است! او در این باره اینگونه گفت: "قرارداد من در باشگاه نیست. قرارداد محمدی و آرمین سهرابیان هم در باشگاه نیست. من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. واقعاً یک نفر می‌تواند به راحتی اسناد یک باشگاه را با خودش ببرد؟ خنده‌دار است، ولی من و هواداران استقلال باید به خاطر این اتفاقات گریه کنیم."

اگر چه نکونام به‌طور دقیق از شخصی که قراردادها را برده، اسم نبرد اما می‌شود تا درباره آن حدس‌هایی زد. در حالی که او قراردادش را در کنار حجت کریمی امضا کرد، چند روز بعد تیم مدیریتی باشگاه دچار تغییر و تحول شد و علی خطیر مدیرعامل شد. قراردادها در دوران حجت کریمی امضا شده بود و نسخه باشگاه در اختیار سرپرست وقت باشگاه استقلال بود.

هر چند باید دقیق تر ادعای نکونام را پیگیری کرد اما قرارداد نسخه باشگاه در اختیار تیم مدیریتی قبلی بوده و اگر نکونام نسخه قرارداد خودش را دریافت نکرده باشد، احتمالا آنهایی که قرارداد نسخه باشگاه را با خودشان برده اند، نسخه نکونام را هم با خودشان برده اند! احتمالا قراردادهای محمدی و سهرابیان هم چنین سرنوشتی پیدا کرده اند. 

دیروز خبرنگاران هم شنیده بودند آنهایی که از باشگاه رفته اند، برخی اسناد و مدارک و قراردادها را با خودشان برده اند!

2509