اولین چالش فصل خمز؛ کاپیتان امسال تراکتور کیست؟

اولین چالش فصل خمز؛ کاپیتان امسال تراکتور کیست؟

پایگاه خبری فوتبالی - با جدایی چهار بازیکن باتجربه فصل گذشته تراکتور، تکلیف بازوبند کاپیتانی این تیم برای فصل جدید مشخص نیست.

به گزارش فوتبالی، شاید معدود هوادار تراکتوری می‌توانست جدایی چهار بازیکن قدیمی تیمش برای فصل جدید را پیش‌بینی‌کند. اتفاقی که برای تراکتور با جدایی قطعی محمدرضا اخباری و محمد عباس‌زادهد و مهدی کیانی رخ داده و اخباری درباره احتمال جدایی هادی محمدی هم منتشر شده است.

این اتفاق کم‌سابقه باعث شده تا تکلیف بازوبند کاپیتانی تراکتور برای فصل آتی اصلا مشخص نباشد. بین نفرات فصل گذشته صرفا محمد قنبری است که سه فصل در تراکتور بازی کرده ولی باتوجه به سن و سال وی به نظر نمی‌رسد در حضور بازیکنانی نظیر شجاع خلیل‌زاده بازوبند را ببندد.

اخبار غیررسمی حاکی از آن است که خلیل‌زاده به احتمال زیاد کاپیتان تراکتور در فصل آتی خواهد بود. خرید جدید تی‌تی‌ها سابقه یک سال بازی در تبریز را دارد و حالا در ۳۴ سالگی و به عنوان یک بازیکن ملی‌پوش درحالی به تراکتور بازگشته که این تیم تهی از نفرات باتجربه است و‌ چه بسا بازوبند به این مدافع مازندرانی سپرده شود.

البته اگر از حیث کسوت و سابقه بازی در تراکتور به قضیه نگاه کنیم، سعید آقایی باتجربه‌ترین تراکتوری کنونی قرمزهاست. آقایی سابقه بازی در تمامی رده‌های سنی تراکتور را داراست و سال‌ها با پیراهن این تیم به میدان رفته ولی سپردن بازوبند کاپیتانی به این مدافع باتوجه به حواشی متعدد بازگشت وی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

شایان ذکر است هواداران تراکتور در فضای مجازی از حالا به بحث انتخاب کاپیتان ورود کرده‌اند . برخی از تی‌تی‌ها معتقدند در صورت ادامه کار با این نفرات، بازوبند باید به ریکاردو آلوز برسد و شجاع باتوجه به سبقه پرسپولیسی نباید کاپیتان تراکتور باشد؛ موضوعی که در صورت تحقق باتوجه به خارجی بودن آلوز و‌ رسیدن به بازوبند کاپیتانی با صرفا یک سال حضور در تیم جالب و‌ عجیب خواهد بود.

البته باید منتظر ماند و دید در ادامه چه نفرات جدیدتری به جمع تی‌تی‌ها اضافه خواهند شد ولی در هر صورت انتخاب کاپیتان اول فصل آینده تراکتور موضوعی حساس برای هواداران این تیم است که اولین چالش پاکو خمز برای لیگ بیست‌وسوم‌ خواهد بود.

1997