درخواست منصوریان از فولاد برای حفظ آقاسی

درخواست منصوریان از فولاد برای حفظ آقاسی

پایگاه خبری فوتبالی- عارف آقاسی که گزینه جدی استقلال محسوب می‌شود حالا به درخواست منصوریان، فولاد ادامه همکاری را به او پیشنهاد کرده است.

به گزارش فوتبالی، بعد از عقد قرارداد باشگاه استقلال با جواد نکونام درباره لیست نقل‌وانتقالاتی وی گمانه‌زنی‌های زیادی انجام شد و گفته می‌شود عارف آغاسی در میان مدافعان مدنظر آبی‌پوشان قرار دارد.

این مدافع که سابقه حضور در استقلال را دارد، دو فصل قبل وقتی فرهاد مجیدی به‌عنوان سرمربی آبی‌ها فعالیت می‌کرد، نتوانست در پازل تاکتیکی وی جا بگیرد و به همین دلیل   فرصت زیادی برای بازی نداشت. با توجه به این شرایط آغاسی ترجیح داد، در نیم‌فصل دوباره به فولاد بازگردد و شاگرد نکونام شد.

حالا از آن زمان دو فصل گذشته و آغاسی دوباره می‌تواند راهی استقلال شود با این تفاوت که مربی فعلی استقلال به سبک بازی وی اعتقاد دارد

در چنین شرایطی که قرارداد مدافع فولاد به پایان رسیده است، منصوریان از مسئولان باشگاه فولاد تقاضا کرده قرارداد وی را تمدید کنند.

گفتنی است تا روز جمعه (9 تیر ماه سال جاری) تمرینات فولاد آغاز می‌شود و مدیران فولاد روی تمدید قرارداد بخش زیادی از بازیکنان مانند ویژه عارف آغاسی کار می‌کنند.

1999