سه بازیکن دیگری که اینترمیامی پس از جذب مسی به دنبال آنها است

سه بازیکن دیگری که اینترمیامی پس از جذب مسی به دنبال آنها است

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می رسد که اینترمیامی پس از جذب لیونل مسی همچنان به دنبال جذب ستاره های دیگر نیز خواهد بود و تنها به جذب ستاره آرژانتینی اکتفا نمی کند.

به گزارش فوتبالی، به گفته فابریزیو رومانو لیونل مسی تصمیم گرفته است که به اینترمیامی برود و به این ترتیب به پیشنهاد بارسلونا و الهلال عربستان پاسخ منفی داده است. همسر لیونل مسی زندگی در آمریکا را ترجیح می داده است و همین قضیه موجب شده است تا ستاره آرژانتینی تیم آمریکایی را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند.

به گفته TyC Sports، باشگاه اینترمیامی پس از جذب مسی به دنبال دیگر ستاره هایی که در بارسلونا توپ زده اند نیز هست. در حقیقت این باشگاه آمریکایی مذاکراتی را با لوییس سوارز، جوردی آلبا و سرخیو بوسکتس استارت می زند. هر سه این بازیکن ها ارتباط خوبی با لیونل مسی دارند و هم‌تیمی شدن دوباره آن ها می تواند نکته مثبتی برای مسی و باشگاه اینترمیامی باشد.

اینترمیامی در حال حاضر در رده پانزدهم جدول کنفرانس شرق لیگ آمریکا است و در تلاش است تا جایگاه خود را بهتر کند و به همین دلیل به سراغ جذب ستاره ها رفته است و باید دید که این کار نتیجه بخش خواهد بود یا خیر.

1470