پوستر پالما برای بازی مرگ و زندگی با حضور ستاره ایرانی

پوستر پالما برای بازی مرگ و زندگی با حضور ستاره ایرانی

پایگاه خبری فوتبالی- پوستر تیم فوتسال پالما برای دیدار حساس مقابل خاین منتشر شده است.

به گزارش فوتبالی، تیم فوتسال پالما در دومین دیدار خود در مرحله نیمه نهایی لیگ اسپانیا از ساعت ۲۱ (به وقت محلی) به مصاف تیم خاین می‌رود.

پالما که نایب قهرمان فصل گذشته لیگ اسپانیا محسوب می‌شود، در بازی نخست برابر خاین نتیجه‌ای دور از انتظار کسب کرد و با نتیجه ۲ به ۵ بازنده شد.

با نتیجه بازی اول، پالما که حسین طیبی بازیکن ایرانی را در اختیار دارد حالا در آستانه حذف از لیگ اسپانیا است و اگر در بازی امشب هم شکست بخورد، باید قید فینال و عنوان قهرمانی یا نایب قهرمانی را بزند.

در مراحل پلی آف لیگ اسپانیا (یک چهارم و نیمه نهایی) سه مسابقه برگزار می‌شود که کسب دو پیروزی، صعود یک تیم را تضمین می‌کند.

به همین دلیل بازی امشب پالما برای این تیم حکم مرگ و زندگی دارد. در صورت برد یاران طیبی، کار تعیین فینالیست لیگ اسپانیا از دل این رقابت به بازی سوم کشیده خواهد شد.

در همین ارتباط باشگاه پالما تصویری از حسین طیبی را روی پوستر این مسابقه حساس و سرنوشت ساز قرار داده است.

مسلم اولادقباد دیگر بازیکن ایرانی پالما به دلیل مصدومیت، همانند مسابقات گذشته غایب است. سایت باشگاه پالما که پیش از این با قطعیت از غیبت مسلم تا پایان فصل (در صورت صعود به فینال) خبر داده بود، این بار در گزارش خود پیش از دیدار با خاین اعلام کرد رسیدن این بازیکن به بازی‌های پایان فصل دشوار است.

6442