جواب گواردیولا به سخنان کاپیتان منچستر یونایتد

جواب گواردیولا به سخنان کاپیتان منچستر یونایتد

پایگاه خبری فوتبالی – پپ گواردیولا به سخنان برونو فرناندز درباره فینال FA Cup پاسخ داد.

به گزارش فوتبالی، تیم گواردیولا با وجود قهرمانی در لیگ برتر و حضور در فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی در آستانه کسب سه گانه ای تاریخی قرار دارد. شیاطین سرخ مصمم هستند تا مانع راه تیم سیتی در تحقق این رویا شوند در حالی که خود آن‌ها تنها تیم انگلیسی هستند که تا به حال موفق به کسب سه گانه اروپایی شده اند و در سال 1999 به این مهم دست یافتند.

برونو فرناندز اخیرا درباره احتمال تبدیل شدن منچستر سیتی به دومین تیم انگلیسی فاتح سه گانه اروپایی سخن گفته و در این باره چنین اظهار داشته است:" ما داستان باشگاه خودمان را می‌دانیم و این را هم می‌دانیم که طرفدارانمان نمی‌خواهند که منچستر سیتی موفق به انجام آن شود. ما متوجه هستیم که اگر این جام را ببریم در نتیجه سیتی نیز نمی‌تواند سه گانه خود را تکمیل کند اما از نگاه بازیکنان مسئله فقط بردن بازی است زیرا می‌خواهیم که یک جام برای خودمان، باشگاه و طرفداران ببریم، همین."

گواردیولا درجواب این سخنان گفت:" من شخصا با برونو فرناندز صحبت نکرده ام تا ببینم که چرا این بازی برای آن‌ها معنایی فراتر از یک فینال دارد یا دلیل احساسی که برای بازی در فینال دارند چیست، نمی‌دانم. می‌توانم آن را درک کنم، این سه گانه در حال حاضر متعلق به ‌آن‌ها است، ورزش همین است و این عادی است. رکورد ها شکسته خواهد شد، این احساس که آن رکورد متعلق به ما است و نمی‌خواهیم کس دیگری به آن دست پیدا کند کاملا قابل درک است اما این یک بازی فوتبال است و هرکس بهتر باشد برنده خواهد شد."

2102