اقدام جدی باشگاه مطرح ترکیه‌ای برای جذب مهدی طارمی

اقدام جدی باشگاه مطرح ترکیه‌ای برای جذب مهدی طارمی

پایگاه خبری فوتبالی- ظاهرا باشگاه فنرباغچه مذاکرات خود برای جذب ستاره ایرانی تیم پورتو را آغاز کرده است.

به گزارش فوتبالی، در حالی که هنوز یک فصل دیگر از قرارداد مهدی طارمی با باشگاه پورتو باقی مانده است این بازیکن یکی از سوژه‌های اصلی نقل و انتقالات پورتو محسوب می‌شود.

طارمی تاکنون به پیشنهاد پورتو برای تمدید بیشتر قراردادش پاسخ منفی داده و احتمال اینکه در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو به یک باشگاه دیگر ترانسفر شود وجود دارد.

پورتو برای جدایی طارمی مبلغی در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون یورو طلب می‌کند اما با این حال باشگاه‌هایی هستند که جذب این مهاجم ۳۰ ساله و ایرانی را زیر نظر دارند.

«عمر چلیکباشلی» خبرنگار ورزشی در ترکیه مدعی شد باشگاه فنرباغچه از جمله مشتریان طارمی است. عمر در توییتر خود نوشت: «فنرباغچه در موضوع مهدی طارمی راه زیادی را پیموده است. نام‌های دیگری نیز در این لیست وجود دارد.»

بحث علاقه فنرباغچه به طارمی از زمان حضور «ژرژ ژسوس» به عنوان سرمربی در این تیم و از ابتدای همین فصل بالا گرفت. ژسوس که پیش از فنرباغچه سرمربی تیم بنفیکا پرتغال بود، شناخت کاملی از طارمی داشت و او را در لیست خریدهایش قرار داد؛ هرچند که پورتو مهاجم ایرانی خود را یک سال دیگر حفظ کرد و آن را به فنرباغچه نداد.

طارمی در رقابت‌های این فصل لیگ پرتغال با به ثمر رساندن ۲۲ گل، عنوان آقای گلی این رقابتها را به دست آورد. پورتو هرچند در لیگ قهرمان نشد اما فردا یکشنبه در فینال جام حذفی به مصاف براگا می‌رود و می‌تواند در این مسابقات به عنوان قهرمانی دست یابد.

6442