خبر خوب برای طرفداران یونایتد: عدم حضور ستاره منچستر سیتی در فینال جام حذفی

خبر خوب برای طرفداران یونایتد: عدم حضور ستاره منچستر سیتی در فینال جام حذفی

پایگاه خبری فوتبالی - امید منچستر یونایتد پس از اعلام پپ گواردیولا مبنی بر بازی نکردن ستاره تیم خود در فینال جام حذفی بیشتر شد.

به گزارش فوتبالی، پپ گواردیولا اعلام کرده در بازی فینال جام حذفی مقابل منچستر یونایتد حریف همشهری سیتیزن ها هم‌چنان استفان اورتگا درون چارچوب این تیم قرار خواهد گرفت. این دروازبان آلمانی در تمام بازی های جام حذفی من سیتی از ابتدا در ترکیب قرار گرفته اما قطعا ادرسون دروازبان شماره یک تیم گواردیولا به شمار می‌رود و حتی با وجود این‌که بازی هفته آینده نقش بسیار مهمی در کسب سه گانه تیم سیتی دارد سرمربی اسپانیایی باز هم به اورتگا اعتماد خواهد کرد. برخی از طرفداران ممکن است این را یک قمار بزرگ ببینند درحالی‌ که سرمربی سابق بارسلونا باور دارد که این تصمیم درستی است و در این باره این چنین گفته است :" بله، استفان بازی خواهد کرد. همیشه همین‌طور بوده، حتی زمانی که در بارسلونا بودم. دروازبانی که تا به حال در FA Cup بازی می‌کرده این بار نیز بازی را شروع خواهد کرد."

سیاست پپ فصل گذشته با بازی دادن به زک استفن که در نیمه نهایی مقابل لیورپول یک گل را به لک لک ها تقدیم کرد یرایش گران تمام ‌شد. تنها مرتبه ای که او از این قانون خود پیروی نکرد سال 2019 و با حضور ادرسون در درون دروازه مقابل واتفورد و در برد 6-0 آن‌ها رخ داد که در آن بازی کلودیو براوو دروازبان دوم تیم مصدوم بود.

2102