ترفند جالب توجه به شیوه یحیی برای فشار بر هیات مدیره جدید

ترفند جالب توجه به شیوه یحیی برای فشار بر هیات مدیره جدید

پایگاه خبری فوتبالی- هر چند یحیی گل‌محمدی در حال حاضر، بهترین مربی ایران است اما ظاهرا روش مدنظر او در  فوتبال ایران، فشار به مدیران باشگاه برای گرفتن امتیازهای بیشتر است.

به گزارش فوتبالی، یحیی گل‌محمدی که با پرسپولیس موفق به ثبت دوگانه و در واقع سه گانه در فصل اخیر فوتبال ایران شد در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد قصد دارد حداقل نیم فصل بیرون بماند تا علاوه بر استراحت پس از سه سال و نیم کار در پرسپولیس در ادامه هم بتواند در تیمی کار کند که فشار کمتری را تحمل کند.

این بخش از صحیت‌های سرمربی قرمزها در برنامه ورزشگاه هر چند نگرانی هواداران پرسپولیس را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت و خیلی سریع به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد اما شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از این است با توجه به اینکه مجمع باشگاه در 16 خرداد قرار است در وزارت ورزش برگزار شود و تکلیف ماندن و یا رفتن رضا درویش هم در آن جلسه مشخص خواهد شد، یحیی با طرح این موضوع عملا توپ را به زمین هیات مدیره انداخت تا در صورت تغییر در بدنه مدیریتی و یا ورود اعضای جدید به هیات مدیره شرایط مدنظر او در صورت ماندن برای فصل آینده تامین شود و صحبت‌های او جنبه فشار روی مدیران باشگاه در آستانه نقل وانتقالات تابستانی دارد تا بتواند در صورت ماندن در جمع قرمزها نقاط ضعف تیمش را با جذب بازیکنانی که لیست آنها را تهیه کرده است پوشش دهد.

یحیی گل‌محمدی برای موفق شدن همراه پرسپولیس در آسیا، در همه نقاط زمین «سوپراستار» می‌خواهد، موضوعی که عملا برای یک باشگاه ایرانی امکان‌پذیر نخواهد بود. تیم یحیی امسال یکی از طوفانی‌ترین عملکردهای نقل و انتقالات را داشت که در نهایت موفق به ثبت سه گانه شد و حالا او قصد دارد با این استراتژی در صورت ماندن بتواند برنامه‌های خود را به نرحله اجرا بگذارد.

7655