پیام ویژه برای لژیونر مطرح ایرانی؛ دیگر جایی در تیم ملی نداری!

پیام ویژه برای لژیونر مطرح ایرانی؛ دیگر جایی در تیم ملی نداری!

پایگاه خبری فوتبالی- ظاهرا امیر قلعه نویی به یکی از ستاره‌های ثابت سالهای اخیر تیم ملی اعتقادی ندارد.

به گزارش فوتبالی، امیر قلعه نویی در حالی لیست بازیکنان مدنظرش برای برگزاری اردوی مینی کمپ را به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مرور آن از پایان احتمالی دوره ملی یکی از بازیکنان سرشناس حکایت دارد؛ کریم انصاری فرد.

 بازیکنی که حضور در تمام رده‌های ملی را تجربه کرد و سال 2009 با وجود سن و سال کمش به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و در دومین بازی‌اش در رده بزرگسالان تنها گل ایران مقابل ایرلند را به ثمر رساند تا اولین گل ملی خود را هم ثبت کرده باشد.

او تا به امروز همواره مورد توجه مربیان تیم ملی بوده و توانسته حضور در سه دوره جام جهانی و دو دوره جام ملت‌های آسیا را تجربه کند. انصاری فرد در شرایطی که حتی سال 2022 فصل نه چندان موفقی را سپری کرد، باز هم از سوی کارلوس کی‌روش به تیم ملی دعوت شد تا راهی قطر شود.

حالا به نظر می‌رسد تغییرات صورت گرفته روی نیمکت تیم ملی ایران حاوی یک پیام ویژه برای این مهاجم است. امیر قلعه نویی که از اواخر سال 1401 هدایت تیم ملی را بر عهده گرفته تا به امروز هرگز کریم انصاری فرد را در لیست خود قرار نداده تا مشخص شود اعتقادی به این بازیکن ندارد. البته که انصاری فرد هنوز 33 ساله است و اگر فرم آمادگی قبلی را به دست آورد باز هم میتواند شانس خود برای پوشیدن پیراهن تیم ملی و حضور در یک جام ملت‌های دیگر را افزایش دهد. البته که باز هم همه چیز به نظر قلعه نویی بستگی دارد.

6442