چرا سردار آزمون در ترکیب بدترین بازیکنان بوندس‌لیگا قرار گرفت؟

چرا سردار آزمون در ترکیب بدترین بازیکنان بوندس‌لیگا قرار گرفت؟

پایگاه خبری فوتبالی- دلیل قرار گرفتن سردار آزمون مهاجم ایرانی بایرلورکوزن در ترکیب تیم بدترین بازیکنان بوندسلیگا مشخص شد. 

به گزارش فوتبالی، روز گذشته نشریه ESPN تیمی از بدترین بازیکنان فصل بوندسلیگا را انتخاب کرد که سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم بایرلورکوزن هم در این تیم قرار داشت. 

آزمون که یک فصل و نیم از حضورش در لورکوزن می‌گذرد، در این فصل هم نتوانست فرصت چندانی برای نشان دادن توانایی‌هایش به دست بیاورد و کار تا جایی پیش رفت که بعضی از رسانه‌ها از جدایی او از بایر در فصل بعد خبر داده‌اند. 

در این میان «باکو پوچویف» مترجم سردار آزمون در روسیه به بیان دیدگاهش در این خصوص پرداخت و گفت: نمی گویم این فصل برای سردار ناموفق بود. از نظر بازی هم آزمون عادی بازی کرد و مربی همیشه از او راضی بود. 

وی افزود: اینکه سردار بین بدترین بازیکنان بوندسلیگا انتخاب شده به این دلیل است که آنها انتظار بیشتری از آزمون داشتند زیرا او از یکی از تیم‌های مطرح اروپا (زنیت روسیه) به بایر رفته بود. 

آزمون در این فصل در ۳۳ مسابقه برای بایر بازی کرد. در این مدت بازیکن سابق زنیت ۴ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل داد. 

بعضی از خبرها حاکی از این است که باشگاه المپیک مارسی فرانسه در حال نهایی کردن مذاکراتش با آزمون است و احتمال دارد مهاجم ایرانی بایرلورکوزن راهی فرانسه بشود.

۵۹۶۰