اختصاصی فوتبالی/ پایان کار ساپینتو و استقلال؛ با او تمدید نمی‌کنند!

اختصاصی فوتبالی/ پایان کار ساپینتو و استقلال؛ با او تمدید نمی‌کنند!

پایگاه خبری فوتبالی- بر اساس خبر اختصاصی که به فوتبالی رسیده است ریکاردو ساپینتو با باشگاه استقلال تمدید نمی کند.

به گزارش فوتبالی، خبری که به فوتبالی رسیده است نشان می دهد که او در فصل آینده جایی در استقلال نخواهد داشت. البته خبر فوتبالی جدا از مصاحبه حجت کریمی با رسانه هاست.

این در حالی بود که حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال قبل از فینال جام حذفی از ماندن مربی پرتغالی در این تیم خبر داده بود اما صحبتهای کریمی بعد از شکست مجدد استقلال به پرسپولیس، نشان می‌دهد که خیلی بعید است قرارداد ساپینتو تمدید شود. استقلال دو دربی را باخت. ریکاردو ساپینتو، سرمربی در کل هیجانی بود و در البته در یک سوم بازیهای لیگ هم روی نیمکت حضور نداشت.

ابتدا صحبتهای کریمی را پس از پایان بازی بخوانید: "هفته پیش با وکیل ساپینتو جلسه‌ای در رابطه با تمدید قرارداد گذاشتیم. در قرارداد ساپینتو بندی وجود دارد که برای فصل جدید باید ۷۲۰ هزار یورو به او پرداخت کنیم. مبلغ قرارداد را بالاتر برده بودند و مبالغی خواستند که من بخاطر منافع باشگاه قبول نکردم. آماده تمدید بودیم ولی مبالغ را بالا برده‌اند. وقتی که به ایران آمدند قراردادی به ارزش ۶۲۰ هزار یورو با یوروی ۳۰ هزار تومنی بستند اما الان با یورو ۶۰ هزار تومانی مبلغ را بالا برده‌اند که من اگر قبول می‌کردم یک استراماچونی دیگر برای باشگاه ایجاد می‌شد.طبق بند قرارداد، افزایش مبلغ قرارداد او خلاف بود، ضمن اینکه می‌خواستند مدت زمان آن را سه سال ببندند که بنده قبول نکردم تا باز هم مشکلات استراماچونی تکرار نشود."

بر اساس خبرهایی که به فوتبالی رسیده است، ریکاردو ساپینتو از استقلال جدا خواهد شد و احتمالا یک مربی ایرانی جای او را خواهد گرفت.

1984