اعلام قوانین جدید سازمان لیگ فوتسال برای نیمکت‌ تیم‌ها

اعلام قوانین جدید سازمان لیگ فوتسال برای نیمکت‌ تیم‌ها

پایگاه خبری فوتبالی- سازمان لیگ فوتسال قوانین جدیدی را برای نیمکت تیم ها در جریان بازی تصویب کرد.

به گزارش فوتبالی، احسان کامیانی در خصوص شروع برگزاری لیگ فوتسال و همچنین در مورد باشگاه‌های لیگ برتری اظهار داشت: با هماهنگی ریاست سازمان لیگ قرار است مسابقات را با حضور 14 تیم از 20 تیرماه آغاز کنیم. در این خصوص آیین‌نامه‌هایی هم به باشگاه‌ها ارسال شده است. 

وی گفت: قرار است که یک کمیته سه نفره با حضور کمیته داوران، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در بحث استانداردسازی باشگاه‌ها ورود و از نزدیک شاهد فعالیت آنها باشند. در حال حاضر ما چهار باشگاه گیتی‌پسند اصفهان، مس سونگون، کراپ الوند و سن ایچ ساوه در بحث حرفه‌ای‌سازی کارهای خوبی انجام دادند و قرار است سایر باشگاه‌ها هم تا پایان امسال این کار را انجام دهند.

دبیر سازمان لیگ فوتسال در پاسخ به سؤالی که انتخابات هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال چه زمانی انجام می‌شود گفت: منتظر حسابرسی از مجمع هستیم و در اولین فرصت بعد از حسابرسی قطعا انتخابات هیأت رئیسه را برگزار می‌کنیم.

وی افزود: در لیگ برتر امسال قوانین جدیدی را سازمان لیگ پیش‌بینی کرده است که بر روی نیمکت‌های هر دو تیم تنها کسی که می‌تواند با داور صحبت کند سرمربی تیم است و قرار است در جلسه‌ای استانداردسازی رفتار نیمکت‌ها به صورت مکتوب به باشگاه‌ها اعلام شود.

کامیانی همچنین گفت: قرار است روز خبرنگار با حضور خبرنگاران از سایت جدید سازمان لیگ رونمایی شود که امیدوارم بتوانیم اخبار فوتسال را به اطلاع علاقمندان برسانیم.

2636