یورگن کلوپ آخرین کسی که پیش از بایرن مونیخ و منچسترسیتی قهرمان لیگ شد

یورگن کلوپ آخرین کسی که پیش از بایرن مونیخ و منچسترسیتی قهرمان لیگ شد

پایگاه خبری فوتبالی - در رقابت های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ یازده سال است که به طور پیاپی قهرمان رقابت ها می شود و جام قهرمانی را بالای سر می برد و هیچ تیمی توان رقابت با باواریایی ها را ندارد.

به گزارش فوتبالی، آخرین تیمی که پیش از بایرن مونیخ قهرمان رقابت های بوندسلیگای آلمان شده است، بروسیا دورتموند است. دورتموند در فصل 2011/12 قهرمان رقابت های بوندسلیگای آلمان شد. دورتموند در آن فصل با هدایت یورگن کلوپ عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست جام قهرمانی را به دست بیاورد. در واقع یورگن کلوپ، آخرین کسی است که پیش از بایرن مونیخ قهرمان رقابت های بوندسلیگای آلمان شده است.

در رقابت های لیگ برتر انگلیس نیز منچستر سیتی در فصل های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است و پپ گواردیولا در این فصل برای سومین بار پیاپی با سیتیزن ها قهرمان لیگ برتر انگلیس شده است. آخرین تیمی که پیش از منچستر سیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد، لیورپول بود. لیورپول در فصل 2019/20 قهرمان لیگ برتر انگلیس شد و جام قهرمانی را بالای سر برد. یورگن کلوپ که هدایت لیورپول را در دست دارد آخرین کسی است که پیش از منچستر سیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس شده است.

باید دید که سلطه بایرن مونیخ در بوندسلیگا و منچستر سیتی در لیگ برتر انگلیس در فصل آینده شکسته می شود یا خیر.

1471