قول ستاره بارسلونا به هواداران: می‌خواهیم کارهای بزرگی در لیگ قهرمانان انجام دهیم

قول ستاره بارسلونا به هواداران: می‌خواهیم کارهای بزرگی در لیگ قهرمانان انجام دهیم

پایگاه خبری فوتبالی - پدری ستاره بارسلونا از فتح لالیگا بسیار خوشحال است، اما همچنین ادعا کرد که می خواهند دست به کارهای بزرگی در لیگ قهرمانان اروپا بزنند.

به گزارش فوتبالی، پدری که سابقه بردن جایزه بهترین بازیکن جوان اروپا را دارد، در چند فصل اخیر به یکی از ستون‌های خط هافبک بارسلونا تبدیل شده و در این فصل نیز موفق شد به قهرمانی لالیگا و سوپرکاپ اسپانیا برسد. اما پدری و کاتالان‌ها در چند فصل اخیر در اروپا عملکرد خوبی نداشته‌اند. در واقع آن‌ها بعد از 3 گانه در سال 2015، دیگر تیم بزرگی در تورنمنت‌های اروپایی نبوده‌اند و در دو فصل اخیر، حتی نتوانستند از مرحله گروهی صعود کنند و در این فصل نیز مقابل منچستریونایتد در لیگ اروپا شکست خوردند. 

پدری به مارکا گفت: "این فصل، یکی از بهترین فصل‌های زندگی‌ام بوده. اولین جام بزرگ فوتبالی‌ام را در این فصل برنده شدم و خوشحالم که با بارسا به قهرمانی لالیگا رسیدیم. تمام بازیکنان، مربیان و دیگر اعضای باشگاه خیلی تلاش کردند تا به این مهم برسیم."

"در چند فصل اخیر در اروپا، کارها به خوبی پیش نرفتند. البته کمی نیز بدشانس بودیم، اما ما تیم جوانی داریم و داریم باهم رشد می کنیم و مطمئنم که در اروپا نیز به موفقیت برسیم. بارسلونا تیمی است که برای قهرمانی در تمامی تورنمنت‌ها می جنگد."

4416