خوشحالی ستاره منچستریونایتد از ناکامی لیورپول در رسیدن به چمپیونزلیگ

خوشحالی ستاره منچستریونایتد از ناکامی لیورپول در رسیدن به چمپیونزلیگ

پایگاه خبری فوتبالی - برونو فرناندز ستاره پرتغالی منچستریونایتد از کسب سهمیه لیگ قهرمانان و همچنین شکست دادن لیورپول در این راه، بسیار خوشحال است.

به گزارش فوتبالی، در یک بازی معوقه از هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس که اکنون در هفته سی و هفتم برگزار شد، منچستر یونایتد به مصاف چلسی رفت و در نهایت این بازی را با نتیجه چهار بر یک برد.

شیاطین سرخ در خانه خودشان مقابل چلسی عملکرد بسیار خوبی داشتند و موفق شدند یک برد پر گل به دست بیاورند. اکنون صعود منچستر یونایتد به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا قطعی شده است و به این ترتیب لیورپول غایب چمپیونزلیگ فصل آینده خواهد بود چرا که لیورپول دیگر نمی تواند در میان چهار تیم برتر جای بگیرد و به نظر می رسد که شاگردان یورگن کلوپ راهی رقابت های لیگ اروپا شوند.

به نقل از سایت گل، فرناندز بعد از پایان بازی گفت: "رسیدن به چمپیونزلیگ خوب است، اما عالی نیست، چون ما بیشتر می خواهیم. کارهایی که در این فصل انجام دادیم فوق العاده بودند. به یک جام رسیدیم که هدف اصلی ما بود و حالا می خواهیم به فینال جام حذفی برسیم. می دانیم که چه معنی خاصی برای هواداران دارد. همچنین خوشحالیم که لیورپول به لیگ قهرمانان نرسید."

4416