جذاب ترین پیشنهاد ممکن برای مهدی طارمی

جذاب ترین پیشنهاد ممکن برای مهدی طارمی

پایگاه خبری فوتبالی- مهدی طارمی بعد از درخشش در پورتو، حالا با چند پیشنهاد نقل و انتقالاتی مواجه شده است.

به گزارش فوتبالی، چند روزی است که بحث حضور احتمالی مهدی طارمی در بایرن مونیخ داغ شده و البته همچنان نام الهلال هم در این میان شنیده می‌شود. طبعاً در این رابطه نظر خود مهدی و مسؤولان باشگاه پورتوی پرتغال بسیار مهم است اما نزدیکان و دوستان طارمی می گویند او خیلی علاقمند است که شرایط حضورش در بایرن مونیخ آلمان فراهم شود. بزرگترین و پر افتخار ترین تیم آلمان و یکی از بهترین تیم‌های اروپا که نامش هر فوتبالیستی را وسوسه می‌کند.

 اگر قرار باشد مهدی طارمی به روند رو به رشد خود ادامه بدهد، باید به تیمی به مراتب بزرگتر از پورتو برود.البته پورتو هم اصلا تیم کوچکی نیست اما به هر حال خیلی ها عقیده دارند بایرن مونیخ آلمان می تواند یک گزینه جذاب و ایده آل برای ستاره تیم ملی باشد. از طرفی الهلال فقط از نظر مالی می‌تواند مهدی را تهییج کند اما بحث بایرن مونیخ کاملاً متفاوت است و بسیاری از دلسوزان و دوستان نزدیک مهدی به او توصیه کردند که اگر می تواند فرصت حضور در بایرن مونیخ را از دست ندهد. ما بازیکنانی چون علی دایی را در بایرن مونیخ داشتیم و طبعاً حضور طارمی در این تیم برای رسانه های ورزشی و مردم فوتبالدوست از جذابیت‌های بسیاری برخوردار است.

طارمی حتماً در این رابطه با پدرش و کارشناسان فوتبال که مورد اعتماد هستند، مشورت خواهد کرد. در نهایت امیدواریم این بازیکن بهترین تصمیم را بگیرد و همچنان روند رو به رشد خود را ادامه بدهد اما به هر حال نمی توان کتمان کرد که نام بایرن مونیخ بسیار وسوسه کننده است و خیلی از کسانی که مهدی را دوست دارند، دعا می کنند که او پیراهن این تیم بزرگ و پر افتخار را بر تن کند.

6442