شوک به استقلال پیش از نیمه نهایی جام حذفی/ میرزایی رباط داد

شوک به استقلال پیش از نیمه نهایی جام حذفی/ میرزایی رباط داد

پایگاه خبری فوتبالی- ظاهرا پست دفاع راست برای آبی‌های تهرانی به چالشی جدی تبدیل شده است.

به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی خود برای مصاف نیمه نهایی جام حذفی مقابل نساجی آماده می‌کند که به نظر می‌رسد ریکاردو ساپینتو برای این بازی با یک مشکل جدی مواجه است.

شنیده های خبرنگار ما حاکی آن است که رضا میرزایی از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی شده است. البته که هنوز این خبر از سوی باشگاه استقلال تایید نشده و حتی گفته می‌شود وضعیت نهایی این بازیکن فردا مشخص خواهد شد. بدون شک ریکاردو ساپینتو دوست دارد اخبار فردا شایعه امشب را تکذیب کند چرا که در غیر این صورت او در پست دفاع راست تیمش مشکل جدی خواهد داشت.

پس از آنکه کوین یامگا در نیمه اول دیدار با پرسپولیس مصدوم شد، صالح حردانی جای او را در ترکیب استقلال گرفت اما این بازیکن هم در همان دقایق ابتدایی بازی هفته سی‌ام مقابل تراکتور به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد تا ساپینتو در تعویضی اجباری رضا میرزایی را به زمین بفرستد.

البته در این خصوص خبرهایی از راهروهای باشگاه استقلال به گوش می‌رسد که کادر پزشکی این تیم در تلاش است تا حردانی را آماده دیدار با نساجی کند تا چنانچه میرزایی قادر به همراهی استقلال نبود، دست ساپینتو در پست دفاع راست خالی نماند.

6442