کوهیان: دیدار سختی پیش روی ما خواهد بود

کوهیان: دیدار سختی پیش روی ما خواهد بود

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن با اشاره به دیدار دوم این تیم برابر شهرداری گرگان در نیمه‌نهایی سوپرلیگ غرب آسیا گفت: دیدار سختی پیش روی ما خواهد بود اما باید با آرامش و حفظ تمرکز در این بازی به میدان برویم.                                        

به گزارش فوتبالی، فرزاد کوهیان در خصوص دیدار دوم برابر شهرداری گرگان در نیمه‌نهایی سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا گفت: ذوب‌آهن مسیری را طی کرده تا به این مرحله برسد، در این مسیر بازی‌های متعدد و دیدارهای مختلفی را پشت سرگذاشتیم که این موضوع خستگی بازیکنان و مسایل دیگر را به همراه داشته که امروز اثرات و نتایج آن را همه می‌بینیم.

وی ادامه داد: تعدد مسابقات، فشار لیگ و روند بازی‌های غرب آسیا موجب شده بازیکنان تا حدودی تحلیل رفته و خسته شوند. در کواتر دوم دیدار با شهرداری گرگان هم شاهد همین اتفاق بودیم که به دلیل خستگی، بازیکنان تمرکز خود را از دست دادند و دچار مشکل شدند و تلاش‌ بازیکنان در نهایت به سرانجام نرسید و این دیدار را واگذار کردیم.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن گفت: در بازی اول، شهرداری خوب ظاهر شد و به اصطلاح ورزشی‌ها شب این تیم بود اما ما هم باید تلاش کنیم با تمرکز بالا به میدان رفته و هدفی که داریم را دنبال کنیم. آنها به دلیل عملکردی که در مرحله قبلی غرب‌آسیا داشتند به صورت مستقیم راهی نیمه‌نهایی شدند، اما ذوب آهن برای حضور در این مرحله سه بازی را پشت سرگذاشتیم و یک سفر هم به عراق داشتیم که تمام این موارد فشار مضاعفی را به بازیکنان وارد می‌کند.

کوهیان در پاسخ به این سئوال که ذوب‌آهن در دقایقی از بازی تمرکز خود را از دست داده و این مساله آنها را در دقایق بعدی بازی دچار مشکل می‌کند گفت: تیم به آرامش نیازمند دارد تا بتوانیم نوساناتی که گفته شد را کاهش دهیم. از سویی دیگر حضور هواداران هم کمک شایانی به ما می‌کند.

گفتنی است نخستین جدال تیم‌های شهرداری گرگان و ذوب‌آهن اصفهان در نیمه‌نهایی بسکتبال باشگاه‌های غرب آسیا با برتری ۹۱ بر۷۲ شاگردان مهران حاتمی همراه بود. دیدار دوم امشب پنجشنبه ۷ اردیبهشت و از ساعت ۲۲ در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

5960