بازی شماره یک ملی برای این دو نفر

بازی شماره یک ملی برای این دو نفر

پایگاه خبری فوتبالی- دو بازیکن جوان تیم ملی اولین بازی رسمی خود را با پیراهن تیم ملی مقابل کنیا انجام دادند.

به گزارش فوتبالی، امیر قلعه‌نویی در حالی شاگردانش را به مصاف تیم ملی کنیا فرستاد که نسبت به بازی اول مقابل روسیه ۶ تغییر ویژه داشت که یکی از نکات مهم آن حضور محمد کریمی و آرمین سهرابیان در این بازی بود.

آرمین سهرابیان که تجربه حضور در سپاهان، استقلال و سایپا را دارد و طی دو فصل اخیر در گل‌گهر سیرجان زیر نظر امیر قلعه‌نویی عضویت داشته، پس از نمایش درخشان در ترکیب این تیم در فهرست تیم ملی قرار گرفت و امشب نخستین بازی خود را مقابل کنیا انجام داد البته روی گل اول اولونگا به ایران مقصر صد درصدی بود و به نوعی نشان داد شاید بازیکنی در سطح تیم ملی نباشد.

محمد کریمی هافبک مرکزی و دفاعی تیم ملی نیز دیگر تغییر امیر قلعه‌نویی بود که با درخشش در ترکیب سپاهان حال اولین بازی ملی خود را مقابل شاگردان فیرات تجربه کرد و نمایش خوبی نداشت و البته در بین دو نیمه جایش را به میلاد سرلک داد.

در آخرین بازی سپاهان در سال گذشته که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، محمد کریمی در بازی فینال‌گونه فصل مقابل پرسپولیس در دقیقه 94 دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد، حالا به نظر می‌رسد پاداش این گل مهم، حضور محمد کریمی در ترکیب ثابت تیم ملی ایران بوده است.

7655