اردوی مشترک تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با آمریکا

اردوی مشترک تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با آمریکا

پایگاه خبری فوتبالی- اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر پیش از آغاز جام جهانی مجارستان در اردوی مشترکی با حضور آمریکا شرکت می کند.                 

به گزارش فوتبالی، جام جهانی مجارستان از رویدادهای مصوب در تقویم فدراسیون جهانی شمشیربازی است که از ۴ فروردین ماه آغاز شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. 

ایران از جمله کشورهای شرکت کننده در این رقابت ها است. ملی پوشان اسلحه سابر ایران البته پیش از حضور در جام جهانی مجارستان در یک اردوی مشترک هم حضور خواهند داشت. به همین منظور آنها روز چهارشنبه عازم مجارستان می شوند تا برای مدت دو روز در این اردوی مشترک شرکت کنند.  

آمریکا و هنگ کنگ در کنار تیم میزبان از جمله کشورهایی هستند که تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با آنها کمپ تمرینی مشترک خواهد داشت.  

علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهرارسباران ترکیب تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران را در جام جهانی مجارستان تشکیل می دهند. این ملی پوشان با هدایت امین قربان به مصاف حریفان‌شان می روند.  

جام جهانی مجارستان به مدت سه روز پیگیری می شود. دو روز نخست این رقابت ها به دیدارهای انفرادی اختصاص دارد. در روز پایانی هم دیدارهای تیمی برگزار می شود.  

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران سال گذشته در جام‌های جهانی الجزایر، لهستان و ایتالیا شرکت داشت. این تیم در جام جهانی الجزایر به عنوان نایب قهرمانی دست یافت اما در جام‌های جهانی لهستان و ایتالیا نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و به عنوان‌های دوازدهم و یازدهم بسنده کرد.

5960