واکنش آرتتا به حذف ناباورانه آرسنال از لیگ اروپا

واکنش آرتتا به حذف ناباورانه آرسنال از لیگ اروپا

پایگاه خبری فوتبالی - میکل آرتتا سرمربی اسپانیایی می گوید که حذف آرسنال از لیگ اروپا، ضربه بزرگی به آن‌ها زده است. 

به گزارش فوتبالی، پنج شنبه شب، تیم‌های آرسنال و اسپورتینگ لیسبون دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا را در استادیوم امارات برگزار کردند. این دیدار در پایان وقت‌های معمولی و اضافی با نتیجه یک بر یک مساوی شد تا ضربات پنالتی، تعیین کننده تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی باشد که در نهایت، اسپورتینگ لیسبون در ضربات پنالتی به برتری 5-3 رسید و حکم حذف آرسنال را از رقابت‌های اروپایی را امضا کرد. 

به نقل از سایت اسکای اسپورتس، میکل آرتتا درباره این بازی گفت: "یک ضربه بزرگ خوردیم. در 75 دقیقه اول بازی، اصلاً آرسنال همیشگی نبودیم. خیلی راحت توپ را به حریف می‌دادیم و نمی‌توانستیم بر بازی چیره شویم. در وقت‌های اضافی، تلاش کردیم تا به پیروزی برسیم. بازی بسیار سختی بود."

"در دوئل‌های هوایی و زمینی، اصلاً خوب نبودیم. حتی اسپورتینگ را تحت فشار نگذاشتیم. چند شانس بزرگ برای تمام کردن بازی داشتیم، اما در زدن ضربات آخر، بی دقت بودیم. باید به خودمان نگاهی بیاندازیم تا بفهمیم چرا شایسته صعود به مرحله بعدی نبودیم. به اسپورتینگ لیسبون تبریک می گویم. حالا 11 بازی برای ما باقی مانده و باید روی آن‌ها تمرکز کنیم."

4416