داور لهستانی سر طارمی و پورتو را برید!(ویدیو)

داور لهستانی سر طارمی و پورتو را برید!(ویدیو)

پایگاه خبری فوتبالی- بدترین خاطرات این فصل مهدی طارمی از UCL توسط یک داور لهستانی رقم خورده است.

به گزارش فوتبالی، دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در حالی با تساوی بدون گل اینتر و پورتو همراه شد که شاگردان سرجیو کونسیسائو امید زیادی داشتند شکست یک بر صفر در بازی رفت را جبران کنند اما این اتفاق نیفتاد تا مهدی طارمی و یارانش از دور رقابت‌ها کنار بروند.

مهدی طارمی که تا قبل از این مسابقه با به ثمر رساندن پنج گل، عملکرد خوبی داشت و به لحاظ آماری بالاتر از لیونل مسی و در کنار لواندوفسکی قرار گرفته بود، در این بازی نتوانست از معدود فرصت‌هایی که نصیبش شد استفاده کند اما پس از سوت پایان بازی، یک کانال هواداری پورتو در توییتر با انتشار فیلمی مدعی شد داور مسابقه با نادیده گرفتن پنالتی آشکار روی مهدی طارمی، سر او و تیمش را بریده است!

صحنه مشکوک به خطای پنالتی روی طارمی

با نگاهی به این ویدئو به نظر می‌رسد ادعای کانال هواداری درست باشد اما از آن مهمتر جالب است بدانید نامهربانی  شیمون مارسینیاک که قضاوت این بازی را بر عهده داشت در مرحله گروهی نیز گریبان طارمی را گرفته بود. او که در هفته همان هفته اول مسابقات و در دیدار خارج از خانه پورتو مقابل اتلتیکومادرید با دو کارت زرد بحث برانگیز در دقایق 71 و 81 به مهاجم ایرانی پورتو و اخراجش از زمین، جنجال زیادی به پا کرده بود، حالا با نادیده گرفتن یک پنالتی برای پورتو زمینه حذف این تیم را ایجاد کرده است.

نکته اینجاست که در هر بازی با قضاوت شیمون مارسینیاک، پورتو نتوانسته به خواسته‌هایش برسد چرا که در بازی رفت مقابل اتلتیکو با نتیجه دو بر یک باخت و در مرحله یک هشتم با تساوی برابر اینتر از دور مسابقات حذف شد. 

6442