محرومیت کریمی بخشیده شد؟

محرومیت کریمی بخشیده شد؟

 پایگاه خبری فوتبالی- به نظر می‌رسد محرومیت کمیته انضباطی برای هافبک سپاهان چند ساعتی بیشتر دوام نداشته و برخی منابع مدعی بخشیده شدن محمد کریمی هستند. 

 به گزارش فوتبالی، در حالی که شاگردان مورایس ساعاتی دیگر میزبان هوادار هستند، صبح امروز آرای کمیته انضباطی دیدار حذفی سپاهان و پرسپولیس اعلام شد که با محرومیت محمد کریمی و یاسین سلمانی  برای 2 بازی همراه بود.  

 با این حال شنیده می‌شود کریمی بخشیده شده و مشکلی برای همراهی طلایی‌پوشان در بازی هوادار ندارد. او که به علت بدرفتاری با محمدرضا منصوری، کمک داور اول دیدار با پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی جریمه شده بود، به نظر پس از پایان آن مسابقه از کمک داور عذرخواهی کرده و حالا، منصوری در تماسی این موضوع را به مسئولان انضباطی فدراسیون فوتبال منتقل کرده تا محمد کریمی محرومیتش برطرف شود. 

 هر چند هنوز سایت فدراسیون به طور رسمی بخشیده شدن هافبک طلایی‌پوش را اعلام نکرده اما منبعی آگاه در باشگاه سپاهان تایید کرد که آن‌ها کریمی را برای بازی هوادار در اختیار دارند. خبری که اگر صحت داشته باشد، مورایس می‌تواند با خیال راحت میانه زمین را به سبک و سیاق همیشگی‌اش بچیند.

 

2509