هنوز شانس پیروزی مقابل بارسلونا را داریم

هنوز شانس پیروزی مقابل بارسلونا را داریم

پایگاه خبری فوتبالی - لوکا مودریچ هافبک کروات رئال مادرید می گوید که هنوز هیچی مشخص نشده و آن‌ها می توانند در بازی برگشت، بارسلونا را شکست دهند. 

به گزارش فوتبالی، شب گذشته در دور رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی بارسلونا موفق شد با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد و خودش را در آستانه صعود به فینال مسابقات قرار دهد.

به نقل از سایت مارکا، مودریچ درباره ال کلاسیکو گفت: "ما خیلی خوب بازی کردیم، اما در فاز هجومی بی دقت بودیم که این مسئله خجالت آور است. موقعیت‌های کمی داشتیم و نتوانستیم آن‌ها را تبدیل به گل کنیم. البته فکر می کنم که خیلی خوب بازی کردیم. ناراحت کننده است که نتوانستیم حتی یک گل نیز بزنیم و حداقل با تساوی، به استقبال بازی برگشت برویم. اما چیزی تمام نشده و هنوز یک بازی دیگر باقی مانده. باید آرامش خودمان را حفظ کنیم و با اعتماد به نفس بیشتری پا به زمین بگذاریم. می دانم که می توانیم بهتر از این‌ها، عمل کنیم."

"هیچ نگاهی به بازیکنان مصدوم بارسلونا نداشتیم، چون بارسا همیشه تیم بزرگی است. آن‌ها با خوش شانسی به گل رسیدند، اما در مجموع فکر می کنم که ما بهتر بودیم."

4416