تعجب ستاره رئال مادرید از وضعیت لیورپول در این فصل

تعجب ستاره رئال مادرید از وضعیت لیورپول در این فصل

پایگاه خبری فوتبالی - لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید اذعان کرد که از وضعیت لیورپول در فصل جدید بسیار متعجب شده است. 

به گزارش فوتبالی، سه شنبه شب از چهارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های لیورپول و رئال مادرید در استادیوم آنفیلد مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. قرمزهای بندر مرسی ساید در این فصل اصلاً نتایج جالبی زیر نظر یورگن کلوپ کسب نکرده‌اند و در حال حاضر فاصله بسیار زیادی با کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارند. 

به نقل از سایت آ اس، مودریچ در آستانه تقابل حساس دو تیم در لیگ قهرمانان گفت: "واقعا از شرایط لیورپول در فصل جدید، تعجب می کنم و نمی دانم چرا فاصله زیادی با صدر جدول دارند، البته آن‌ها می توانند همین نظر را درباره ما در لالیگا بدهند. پس منظور بدی از حر‌ف‌هایم برداشت نکنید."

"با مشاهده بازیکنان لیورپول، متوجه می شوید که آن‌ها در هر زمان می توانند واکنش نشان دهند و به مسیر پیروزی برگردند. امیدوارم که این اتفاق در دو بازی با ما در لیگ قهرمانان رخ ندهد، البته ما باید خیلی آماده باشیم."

"بازی رئال با لیورپول، یکی از مهیج ترین بازی‌های دنیای فوتبال است. متاسفم که در این مراحل ابتدایی به یک دیگر برخوردیم، چون به نظرم این دیدار می توانست در فینال رخ دهد."

4416