صحبت‌های سرمربی لیورپول درباره دربی مرسی‌ساید

صحبت‌های سرمربی لیورپول درباره دربی مرسی‌ساید

پایگاه خبری فوتبالی - یورگن کلوپ معتقد است بازیکنانش باید الان نشان دهند لیورپول چه باشگاه خاصی است و هر چه زودتر از این بحران خارج شوند.

به گزارش فوتبالی، لیورپول در فصل جاری نشانی از تیم خوب و درخشان فصول گذشته ندارد و با قرار گرفتن در رده دهم، امیدی به قهرمانی در لیگ برتر ندارد و شانس قهرمانی در جام حذفی و جام اتحادیه را نیز از دست داده است. قرمزها دوشنبه شب در آنفیلد و در دربی مرسی ساید باید برابر اورتون رده هجدهمی قرار بگیرند که با شان دایش، هفته قبل آرسنال را شکست دادند. 

یورگن کلوپ، مربی لیورپول، در نشست خبری این بازی گفت: "الان زمانی است که می‌توانیم و باید نشان دهیم این باشگاه واقعاً خاص است. ما برای تغییر وضعیت در جهتی بهتر، می‌جنگیم. هر چه در مقاطع افت، بهتر و بیشتر کار کنید، سریع‌تر به فرم خوب خواهید رسید."

"قدرت اورتون روی ضربات ایستگاهی؟ دقت و توجه به ضربات ایستگاهی اورتون برای ما بسیار مهم است. شما می‌توانید آن را در آخرین بازی اورتون برابر آرسنال ببینید. آنها در نهایت اینگونه گل زدند. ما برای مقابله با تیمی که مقابل آرسنال درخشید، آماده می‌شویم."

"لیورپول سرحال‌تر از قبل؟ این هفته همه بازیکنان فوق‌العاده شاداب‌تر به نظر می‌رسند. این یک حقیقت است. جلسات تمرینی بسیار خوب و البته پرفشاری داشتیم."

کلوپ در مورد تنش در نشست خبری قبل با یک خبرنگار گفت: "وقتی در بهترین روزهایتان هستید و تیم برنده می‌شود، برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی آسان است، زیرا شما در مورد گلزنی بازیکنان سؤال می‌کنید، ما می‌خندیم و این خوب است. برخی از شما خبرنگاران حرف‌های من را بزرگنمایی می‌کنید، ولی قصد من این نیست. وقتی تیم روی دور ناکامی است، صحبت کردن برای من نیز سخت است. من می‌توانم مطلقاً همه چیز را توضیح دهم، اما نه برای شما روزنامه‌نگاران. امیدوارم نتیجه بهتری بگیریم و یک کنفرانس مطبوعاتی خیلی راحت‌تری داشته باشیم."

4416