هشدار تن هاگ به پدیده جوان منچستریونایتد

هشدار تن هاگ به پدیده جوان منچستریونایتد

پایگاه خبری فوتبالی - اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، درباره تعویض‌های عجیب الخاندرو گارناچو و دو بار تعویض شدن او در جریان دیدار دیشب شیاطین سرخ توضیح داد.

به گزارش فوتبالی، اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، به دلیل تصمیم‌های عجیبش در مورد الخاندرو گارناچو، پدیده جوان آرژانتینی یونایتد، در جریان دیدار دیشب این تیم مقابل کریستال پالاس با انتقادهایی مواجه شده است.

در دقیقه 59 مسابقه به دستور تن هاگ این وینگر 18ساله آرژانتینی وارد زمین شد، اما در دقیقه 87 که یونایتد به دلیل اخراج کاسمیرو 10نفره شده بود، تن‌هاگ گارناچو را بیرون کشید تا هری مگوایر را به زمین بفرستد.

گارناچو که 28 دقیقه قبل وارد زمین شده بود، وقتی نگاهش متوجه کنار زمین شد و شماره خود را برای تعویض شدن دید، ناراحت شد و درحالی‌که با قدم‌های آهسته به سمت نیمکت شیاطین سرخ می‌رفت، عصبانیت در چهره او مشخص بود. تن هاگ امروز در پاسخ به خبرنگاری که درباره این ماجرا از او پرسید از تصمیمش دفاع کرد و گفت همه بازیکنان یونایتد باید تنها به نفع باشگاه فکر کنند.


تن هاگ در گفت‌وگو با تلویزیون منچستریونایتد گفت: "ما در وهله اول تغییرات حریف را زیر نظر می‌گیریم و با توجه به آن برای تغییر تاکتیک خودمان برنامه‌ریزی می‌کنیم. هدف ما این بود که فشرده‌تر بشویم و فاصله‌ها را ببندیم. می‌خواستیم از برتری یک گله خودمان محافظت کنیم و در عین حال در زمان حمله هم تهدیدکننده باشیم. معتقد بودم که نیاز به تغییر داریم. بازیکنی که تازه وارد زمین شده را بیرون کشیدن هیچوقت راحت نیست، ولی این تصمیم به نفع تیم بود و بازیکن باید آن را درک کند".

4416