عکس؛ اولین کارت قرمز کاسمیرو با گرفتن گلوی بازیکن کریستال پالاس

عکس؛ اولین کارت قرمز کاسمیرو با گرفتن گلوی بازیکن کریستال پالاس

پایگاه خبری فوتبالی - کارلوس هنریکه کاسمیرو، هافبک برزیلی منچستر یونایتد که در تابستان گذشته توسط شیاطین سرخ از رئال مادرید خریداری شد، اکنون در بازی منچستر یونایتد مقابل کریستال پالاس اولین اخراج دوران حرفه ای خود را تجربه کرد.

به گزارش فوتبالی، کاسمیرو با وجود این که یک هافبک دفاعی است اما تاکنون در دوران حرفه ای خود اخراج نشده بود و اکنون مقابل کریستال پالاس اولین کارت قرمز دوران حرفه ای خود را گرفت.

کاسیمرو روی یک صحنه به شکل عجیبی گلوی ویل هیوز، بازیکن کریستال پالاس را گرفت و او را هل داد. داور مسابقه با تماشای تصاویر VAR و بازبینی ویدیویی تصمیم گرفت که کاسمیرو را اخراج کند و به نظر می رسد که این تصمیم یک تصمیم درست بود چرا که حرکت هافبک برزیلی کاملا غیر ورزشی بود. در واقع به نظر می رسد که در شلوغی محوطه جریمه، کاسمیرو کنترل اعصاب خود را از دست داده است و با بازیکن حریف گلاویز شده است.

در حال حاضر به نظر می رسد که کاسمیرو سه بازی بعدی تیمش را از دست بدهد و محروم باشد مگر این که کمیته انضباطی لیگ برتر انگلیس تصمیم بگیرد که بر محرومیت او بیفزاید و تعداد جلسات بیشتری برای او در نظر بگیرد.

1470